Feridun Düzağaç’tan İstanbul ve Bursa’da Eylül Konserleri

61
blank

Şarkıları ve başarılı oyunculuğuyla gönüllere taht kuran Feridun Düzağaç, 15 Eylül’de İstanbul’da, 25 Eylül’de de Bursa’da dinleyicileriyle buluşacak. Feridun Düzağaç’ın birbirinden güzel şarkılarını seslendireceği konserlerin biletleri Biletinial’da satışa çıktı.

“Düşler Sokağı”, “Alev Alev” ve “F.D.” gibi şarkılarıyla dinleyicilerin gönlünde taht kuran Feridun Düzağaç 15 Eylül’de IF Performance Hall Beşiktaşve 25 Eylül’de Bursa Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu’nda sahne alacak. Feridun Düzağaç’ın 30 yıllık müzik hayatına damgasını vuran şarkılarını seslendireceği konserlerin biletleri online etkinlik biletleme platformu Biletinial’da satışa sunuldu.

Feridun Düzağaç’ın Müzik Kariyeri

Müzik kariyerine Tını Grubu ile başladı.Müzik hayatına ilk olarak kurucuları arasında yer aldığı Tını grubuyla başlayan FeridunDüzağaç, 1996 yılında yayınladığı ilk albümü “Beni Rahatta Dinleyin” adlı çalışmadan sonra1998’de “Köprüden Önce Son Çıkış” adlı albümü ile hayranlarıyla buluştu. 2001 yılında “TümHakları Yalnızlığıma Aittir” adlı albümünü piyasaya sürdü. Feridun Düzağaç, ilk albümünüyayınladığı 1996 tarihinden bu yana 10’dan fazla albüm çalışmasına imza attı. Sanatçı ürettiğialbümlerin yanı sıra çeşitli sinema filmlerinde ve dizilerde de rol aldı.