Süreyya Yalçın, Altın Kaplama Elbise Giydi! İşte 3 Milyon TL’lik Elbise

1232

Sosyetik güzel Süreyya Yalçın, katıldığı bir davette giydiği altın kaplama elbisesi ile gündem oldu. Son dönemde verdiği aşırı kilolar ile çok konuşulan Süreyya Yalçın bu kez altın kaplama detaylı özel tasarım elbisesi ile dikkatleri üzerine topladı. 3 Milyon TL değerindeki elbisenin fiyatı ise dudak uçuklattı.

İkoncan olarak adlandırılan sosyetik güzel Süreyya Yalçın, katıldığı bir davet için altın kaplama üzerine elmas ve Yakut taşlar işlenen bir elbise tercih etti. İddialı kıyafetini yine gösterişli takıları ile tamamladı.

Modacı Pınar Kerimoğlu imzalı özel tasarım elbisenin fiyatının ise 3 milyon TL olduğu konuşuluyor. Sosyetik ismin milyonlarca liralık elbisesi sosyal medyayı adeta ikiye böldü. Bir kısım Yalçın’ın zayıflıktan dolayı kıyafeti taşıyamadığını söylerken bir kısım da kıyafetini çok yakıştırdı.

Süreyya Yalçın’ın tercih ettiği antik dönem Roma imparatorluğu dönemine ait ikonografik Helen kostümünden ilham alınan kıyafet hem görüntüsüyle hem de fiyatıyla sosyal medyaya damgasını vurdu.

Lüks yaşantısı ile adından söz ettiren Süreyya Yalçın geçtiğimiz haftalarda da zayıf görüntüsüyle magazin gündeminde uzun süre yer almıştı.