The Body Shop’tan C Vitamini Serisi

995

The Body Shop’un, camu camu berry özü ile zenginleştirilmiş, ciltte ışıltılı bir görünüm sağlayan Vitamin C serisi; güzellik rutinlerinizin favorisi olacak.

The BodyShop, Vitamin C serisi, %90 doğal kaynaklı bileşenler içeren yeni formülüyle cildinizi nem takviyesi yaparken ışıl ışıl görünmesine olanak sağlıyor.

Vitamin C Aydınlatıcı Yoğun Krem

Vitamin C Canlandırıcı Gündüz Kreminin daha zengin ve güçlü bir versiyonu olan yeni Vitamin C Aydınlatıcı Yoğun Krem, ilk kullanımdan itibaren cildinizi gözle görülür şekilde aydınlatarak, 48 saat nemlendirme vadediyor. İpeksi, çırpılmış krem formülündeki yapısıyla cilt tonunuzu eşitleyerek, yenilenmiş bir cilde merhaba diyeceksiniz.


Vitamin C Aydınlatıcı Konsantre Serum

Vitamin C Aydınlatıcı Konsantre Serum, düzensiz cilt tonu ve doku görünümünün engellenmesine yardımcı olarak, düzenli kullanımda cildinizin parlaklığında artış sağlayacak.
Hassas ciltler dahil tüm cilt tiplerinin kullanabileceği Vitamin C Aydınlatıcı Konsantre Serum sabah ve akşam cilt bakım rutininizin favorisi olmaya aday.

Vitamin C Aydınlatıcı Tonik

Cilde nazik davranarak, kuru ya da yapışkan bir his bırakmayan, ferahlatıcı hissiyle çok
seveceğiniz Vitamin C Aydınlatıcı Tonik, cilt dokunuzun fark edilir derecede daha yumuşak olmasına ve cilt tonunuzun daha eşit görünmesine yardım ederken, aynı zamanda gözenek görünümünü en aza indirmenize olanak sağlayacak.

Vitamin C Arındırıcı Peeling

Cildinizi yumuşakça soyarak parlak bir cilt bakım rutini için ideal temel oluşturan Vitamin C Arındırıcı Peeling, camu camu meyvesi özü ile ölü deri hücrelerini nazikçe uzaklaştırarak cildinizi daha pürüzsüz ve yumuşacık yapma görevi üstleniyor.