Doja Cat, Alnına Türk Modacı Dilara Fındıkoğlu’nun Dövmesini Yaptırdı

1439

Grammy Ödülleri, Los Angeles’ta gerçekleştirilen törenle bu yıl 66. kez sahiplerini buldu. Dün akşam gerçekleşen görkemli törene ABD’li ünlü rapçi Doja Cat, alnındaki Türk modacı Dilara Fındıkoğlu’nun adının yazdığı dövme ile damga vurdu.

Dünyaca ünlü şarkıcı Doja Cat, bu yılki Grammy Ödülleri’nde alnına Türk Modacı Dilara Fındıkoğlu’nun dövmesini yaptırdı.

Doja Cat Kırmızı Halıya Damga Vurdu

Müzik dünyasının en prestijli ödülleri olarak bilinen Grammy Ödülleri, dün akşam Los Angeles’ta gerçekleştirilen törenle sahiplerini buldu. Bu yıl 66’ıncısı düzenlenen gecede her yıl olduğu gibi yine ilginç anlar yaşandı. Şarkıcı ve rapçi Doja Cat, kendisini geceye hazırlayan tasarımcı Dilara Fındıkoğlu’nun ismini saç çizgisinin yakınına Gotik yazı tipiyle yaptırdığı dövme ile kırmızı halıya adeta damga vurdu.

Doja Cat’in Dilara Fındıkoğlu İmzalı Stili

Doja Cat, Grammy Ödül töreninde korse detaylı sırtı bağcıklı, göğüs ve bacak dekolteli straplez bir elbise giydi. Ünlü rapçi, gözlükleriyle ön plandaydı, kırmızı ruju ile uyumlu kırmızı ayakkabılar giydi. İnce kaşları,takıları, dövmeleri ve iddialı kısa ve sarı saçları ile yine dikkatleri üzerine toplamayı başardı.

Doja Cat elbisenin sahibi tasarımcı Dilara Fındıkoğlu dövmesinin geçici olduğu düşünülürken yazıyı, Dilara Fındıkoğlu, ‘Kız Kardeşlik’ notunu düşerek paylaştı.

Ödül Alamadı

Öte yandan ünlü şarkıcı hit olan birçok şarkısına rağmen aday gösterildiği hiçbir ödülü kazanamadı.