Kiko Milano’dan Yeni Saç Bakım Serisi: Kiko Milano Hair Care by Rossano Ferretti

702

Kiko Milano, dünyaca ünlü İtalyan saç tasarımcısı Rossano Feretti ile işbirliği ile Kiko Milano Hair Care by Rossano Ferretti serisini güzellik dünyasına duyurdu.

Yeni saç bakım serisi yüksek performanslı vegan formülleri ile dikkat çekiyor. Yaklaşık 100 yıllık aile kuaför geleneğine sahip saç tasarımcısı Rossano Ferretti tarafından tasarlanan formüller adeta kuaför salonundan çıkmış gibi sonuçlar vadediyor.

Kiko Milano Hair Care by Rossano Ferretti serisi ürünleri

Besleyici ve koruyucu şampuan, saç kremi, maske, günlük serum ile beraber elektriklenme ve ısıdan koruyan saç spreyinden oluşan Kiko Milano Hair Care by Rossano Ferretti serisi; Kiko Milano internet sitesi ve İstinye Park, Nişantaşı City’s ve Cevahir Alışveriş Merkezindeki Kiko Milano mağazalarında satışa sunuluyor.

Rossano Ferretti işbirliği ile yaratılan Kiko Milano Hair Care serisi, %90’dan fazla doğal kökenli içeriği ile fark yaratırken; hiyalüronik asit kompleksi ve İtalyan ceviz özütü içeren formülü ile saçları besliyor ve koruyor.

Klinik olarak test edilmiş koleksiyon; saçların dayanıklılığını ve görünümünü iyileştirirken, elektriklenmeden, saç kırıklarında azalmaya kadar pek çok faydayı da beraberinde getiriyor.

Saçlar için mükemmel bir kapsül gardrop!

Kiko Milano Hair Care by Rossano Ferretti serisi, evde kuaför salonu kalitesinde sonuçlar sunarken, kullanımı kolay, yüksek performanslı ürünlerle saç bakım rutinine yeni bir boyut kazanıdıracak.

Ayrıca Kiko Milano Türkiye uygulamasında da satışta olan saç bakım serisi, lansmana özel bir kampanya ile Kiko severlerle buluşuyor; hem mağazalarda hem de online satış kanallarında saç bakım serisi alışverişlerinde ikinci ürün %30 indirim fırsatı ile satışta!