Alina Boz ve Umut Evirgen Evlendi! İşte Alina Boz’un Gelinliği

1711

Ünlü oyuncu Alina Boz 6 aydır aşk yaşadığı işletmeci sevgilisi Umut Evirgen ile evlendi. Emirgan’da teknede dünyaevine giren çiftin nikahı ile ilgili en çok konuşulan detaylardan biri Alina Boz’un gelinliği. İşte gelinlikle verdiği pozlar sonrası hamile mi sorusunu akıllara getiren Alina Boz’un gelinliği!

Genç oyuncu Alina Boz ve Umut Evirgen, 6 aydır sürdürdüğü mutlu birlikteliklerini evlilikle taçlandırdı. Çift aileleri yakın dostları ve birçok ünlü ismin de katıldığı teknede yapılan bir nikah töreniyle evlendi. Alina Boz’un şahitliğini Burak Can ve Cemre Beygüvey üstlenirken, Umut Evirgen’in şahitleri de yakın dostu Özge Özpirinçci ve Fatih Terim oldu.

Magazin dünyasında aşkları ile gündeme oturan çiftin nikahından kareler sosyal medyada da paylaşıldı. Alina Boz’un gösterişten uzak sade gelin stili hayranlarından geçer not aldı.

Bazı sosyal medya kullanıcıları ise Alina Boz’un hamile olduğunu iddia ederek gelin çiçeği ile karnını gizlemeye çalıştığını öne sürdü. Gelinlikle verdiği pozları yakın markaja alan bazı hayranları ise gelinliğinin sadece pot durmasından kaynaklandığını öne sürdü.

Alina Boz’un tercih ettiği Vivienne West Wood markasına ait saten, omuz detaylı gelinliği 180.000 TL değerinde. 25 yaşındaki Alina Boz gelin makyajı olarak sade bir makyaj tercih etti saçlarını topuz olarak kullandı.