The Body Shop’un Sonbahar Notalarıyla Buluşturan Serisi: Vanilla Pumpkin

72
blank

Sonbahar demek biraz turuncu biraz sarı bir mevsim demektir. Ama en çok da balkabağı demektir. The Body Shop, tatlı bir fırınlanmış balkabağı kokusu ve sonbaharın romantik notalarını barındıran Vanilla Pumpkin serisinin duş jeli, bodybutter ve el kremini sizlerle buluşturuyor.

The Body Shop’un hafif yapılı,  hızlıca emilen ve 96 saate kadar nemlendirme özelliğine sahip Vanilla Pumpkin serisinin yoğun nemlendiricili body butter’ı, el kremi ve duş jeli ile kendinizi şımartmaya hazırlanın. Kuru ciltlerin bile sonbahar mevsimi boyunca susuzluğunu giderecek seri ile cildiniz daha yumuşak, pürüzsüz ve hafif kokusu ile mevsim kokularını üzerinizde taşımaya aday.

blank

Cilt Bakımında Sonbahar Esintileri

Badem sütü, balkabağı, fındık karameli, akçaağaç şurubu, vanilya ve krem brülenin eşsiz notalarını barındıran The Body Shop’un Vanilla Pumpkin serisi ile sonbaharın romantiğini teninizde yaşayın.

Bitkilerin gücünü doğa ile uyumlu hale getiren The Body Shop’un geri dönüşümlü ambalajlar tercih edilerek hazırlanan vücut bakım ürün serilerini deneyimlemek isteyenler için mağazaları ve thebodyshop.com.tr adresini ziyaret etmeleri mümkün.