Kiko Milano Skin Trainer Serisi ile Cildinizi Formunda Tutun!

12
blank

Kiko Milano, makyaj ürünleri kadar çok sevilen ve tercih edilen cilt bakım serisi Skin Trainer’ı güzellik ve bakım tutkunları ile buluşturuyor.

Kiko Milano Skin Trainer, cilt bakım serisi, cildi her yaşta formda tutabilmek kapsamlı bir rutin bakım içinde cildi nemlendirmek üzere tasarlandı.

Profesyonel sağlıklı yaşam tekniklerinden esinlenen ve gündelik cilt bakım rutinine en iyiyi taşımak için tasarlanan; güçlü nemlendirici ve antioksidan içeriklerle formüle edilen seri,etkin sonuçları için klinik olarak test edildi.

Nem Bombası Yeni Ürün Serisi:

Skin Trainer Hyaluron Mask

Cilt esnekliğini artıran, kırışık ve çizgileri azaltan parlatıcı etkili yüz maskesi. Kaz ayaklarının azalması ve parlak bir cilt için jel yapıdaki ürünün içeriği, cildi genç tutmak için hyaluronic acid ve çiçek yapraklarıyla zenginleştirilmiş ve vazgeçilmez bir kokuya kavuşmuş.Ürün, Skin Trainer Massage Roller ile cilde egzersiz yaptırarak ve ferahlık vererek kolayca uygulanabiliyor. Ciltte 10 dakika kaldıktan sonra durulanıyor.

blank

Skin Trainer Eyes ; nem, esneklik ve zindelik etkilerine odaklanmış güçlü bir göz serumu. İki hafta süresince kullanım sonrası göz altı torbaları ve morlukların azalmasında gözle görülür etki yaratıyor. Bu etki dört hafta kullanım sonrası daha da artıyor. Göz altı torbaları ve morlukları ile mücadele edenler için ideal bir ürün.

Skin Trainer Face Serum & Skin Trainer Face Cream; Keratin ve resvetarol içeren bu dinamik çift ürünün her biri, nemlendirme ve yenileme üstünlüğü sayesinde yaşlanma etkileriyle savaşıyor. Cildi temizledikten sonra uygulanan serum cilde etkin bir canlılık kazandırırken; krem de cildi nemlendiriyor.

Skin Trainer CC Blur; Hafif dokulu CC baz, cildin görünümünü ustaca düzeltirken, pürüzleri yumuşak bir filtre ile yok ediyor. E vitamini ve üzüm özü içeren ürün, her cilt tipine uyuyor.