Flormar Dubai’de Global İş Ortaklarıyla Buluştu

13
blank

Flormar; büyük yankı uyandıran Türkiye lansmanından sonra Dubai’de gerçekleştirdiği global lansmanda uluslararası iş ortaklarıyla yeni lansman kampanyalarını ve 2030 vizyonunu paylaştı.

Flormar, son bir yılda logosundan ambalajlarına, imaj görsellerinden mağazalara uzanan değişim yolculuğunu MUTLULUK SENİN RENGİN sloganı ve Zeynep Bastık iş birliği ile makyaj severlerle buluşturuyor. Büyük bir değişime imza atarak yenilediği marka kimliğini duyurduğu ve büyük yankı uyandıran Türkiye lansmanından sonra Dubai’de gerçekleşen yeni marka kimliği lansmanında uluslararası iş ortaklarıyla yeni lansman kampanyalarını ve 2030 vizyonunu paylaştı.

blank

Flormar’ın marka bilinirliğinin yüksek olduğu ve çok sayıda mağazasının ve satış noktasının bulunduğu Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan, Fas, Ürdün, Irak, Pakistan gibi bölge ve ülkelerden gelen uluslararası iş ortakları Flormar’ın değişen marka kimliğini heyecan ve ilgi ile karşıladı.

blank

Flormar CEO’su Matthieu Gomart, markanın  Dubai’deki bu organizasyonda “Flormar olarak çok kültürlü bir marka mirasına sahibiz. Flormar’ın bugün 70’ten fazla ülkede 30.000’e yakın online & offline satış noktası ve dünya çapında 200 şehirde 500 mağazasıyla dünyanın en çok ilgi gören makyaj markalarından biri olarak konumlandığını gurur duyarak söyleyebilirim. Markamız için önemli bir kilometre taşı olacak yeni marka kimliğimizle 2030 vizyonumuzu tüm dünyada mass segmentte ilk 3 marka arasında yer almak üzere oluşturuyoruz. Ekiplerimiz ve öz kaynaklarımızın yanı sıra siz değerli ortaklarımız sayesinde markamız giderek daha çekici ve bilinir hale geliyor. Türkiye’de ve ötesinde global bir lovemark olma yolunda hep birlikte ilerliyoruz. Flormar’ın başarısına yaptığınız katkılardan dolayı teşekkür ederiz.” ifadelerini kullandı.