Flormar’ın Yeni Koleksiyonu Festival Spirit

11
blank

Rengarenk kozmetik ürünleriyle öne çıkan Flormar  yenilikleriyle heyecan uyandırmaya devam ediyor! “Festival Spirit” koleksiyonu ile elde edeceğiniz capcanlı ve renkli görünümlerle modunuzu yükselterek her günü festival tadında yaşamaya hazır olun!

Flormar; yeni FESTIVAL SPIRIT koleksiyonu rengârenk, ışıltılı ve capcanlı trend görünümlerle bize her gün festival dedirtecek! Flormar’ın yeni marka kimliğini ve renk uzmanlığını yansıtan yeni Festival Spirit koleksiyonu, enerjisi yüksek, ışıltılı ve oldukça renkli görünümlere imza atıyor.

Ambalajlarından renk ve ürün çeşitliliğine kadar her detayıyla modunu yükseltecek bu yeni koleksiyon, anın tadını mutlulukla yaşamaya ve her anı festival neşesinde kutlanmaya davet ediyor. Festival Spirit koleksiyonunda renkli görünümler, ışıltılı ve parlak bitişler ön plana çıkıyor.

Flormar Festival Breeze Body Lotion ile Işılda!

Koleksiyonda yer alan Flormar Festival Breeze vücut losyonu, yoğun nemlendirici bileşenleri ile cildin doğal parlaklığını artırıyor, ışığı yansıtan parçacıklarıyla da cilde parlaklık kazandırıyor.

blank

Işığını Yansıt: Flormar Feel The Glow Creamy Highlighter

Kadifemsi bir formüle, aydınlık bir bitişe ve kremsi, kolay uygulanabilen bir dokuya sahip olan Flormar Feel the Glow Creamy Highlighter ciltle kusursuz bir şekilde bütünleşiyor ve ışığı yansıtan inci ve besleyici Shea yağı özleriyle cilde ışıltılı bir görünüm kazandırıyor. 2 renk seçeneği bulunuyor.

blank

Flormar Fun In The Fest Blush ile Makyajına Yeni Bir Boyut Kat!

Yoğun renk performansıyla koleksiyonda boy gösteren çok amaçlı allık, aydınlatıcı renkleri ile hatlarını belirginleştirirken, allık renkleri  ile de yüzünüzü renklendiriyor.

blank

O bir ikon! Flormar Extreme Tattoo Gel Pencil

Flormar’ın kült ürünü Extreme Tattoo Gel Pencil, festival ruhu taşıyan bu koleksiyona özel 6 yeni, mat ve ışıltılı renginin yanı sıra özel ambalajıyla da adeta bir yıldız gibi parlıyor.

blank

2 Aşamalı ve Parlak Bitişli Ruj: Flormar Festival Lovers Liquid Lipstick

Festival Spirit koleksiyonunda yer alan 2  aşamalı ve parlak bitişli ruj Flormar Festival Lovers Liquid Lipstick’in renkli tarafı transfere dayanıklı mat bitişe sahipken, şeffaf gloss kısmı da parlak bitişe sahip. Flormar Festival Lovers Liquid Lipstick 5 farklı renk seçeneğiyle bu yeni koleksiyonda sizi bekliyor.

blank

Flormar Hands Up Oje ile Kutlama Işıltısı Ellerinde…

Flormar Hands Up oje 5 farklı renk seçeneğiyle tırnaklarda ışıltılı görünümlere imza atıyor. Yansımalı,süper parlak, holografik bitişili oje; kalıcılıkla büyüleyici bir holografik etki veren ultra parlak bir formüle sahip.

blank

YanarDönerli Bir O Kadar da Havalı Bir Etki: Flormar Holografik Top Coat

Flormar Holografik Top Coat tırnaklara yanardöner ve hologram etki veriyor. Yanardöner bir etki için herhangi bir oje üzerine uygulayabilir hatta daha doğal bir holografik etki için çıplak tırnaklara bile sürebilirsiniz.

blank