Farah Zeynep Abdullah’ın Bihter Galasındaki Elbisesi Eleştiri Topladı

830

Başrollerinde Boran Kuzum, Farah Zeynep Abdullah ve Hande Ataizi’nin yer aldığı dijital platformda yayınlanacak Bihter filminin galası bu gece yapıldı. Galaya, Bihter filminin kadrosunda yer alan oyuncuların kıyafet tercihleri damga vurdu. Farah Zeynep Abdullah’ın yağmurluk üzerine dikilmiş saten geceliğe benzetilen elbisesi eleştirileri üzerine topladı.

Halit Ziya Uşaklıgil’in ölümsüz eserinden uyarlanan bir dönemin efsane dizisi Aşk-ı Memnu yıllar sonra Bihter filmiyle yeniden izleyici karşısında. Bihter’i Farah Zeynep Abdullah’ın Behlül’ü de Boran Kuzum’un oynadığı Bihter filmi 16 Kasım’da Amazon Prime’da yayınlanacak.

Bu gece gerçekleşen Bihter filminin galasından ilk kareler paylaşıldı. Sosyal medyaya yansıyan karelerde filmin kadrosunda yer alan ünlü oyuncular gala tarzlarıyla çok konuşuldu. Bihter karakterine hayat veren başrol Farah Zeynep Abdullah, Margiela markasına ait sıra dışı elbisesi ve stili ile eleştirileri üzerine toplayarak sosyal medyanın diline düştü.

Farah Zeynep Abdullah’ın Gala Elbisesi

Farah Zeynep Abdullah’ın yağmurluk benzeri bir ceketin üstüne monte edilmiş saten gecelik görünümündeki elbisesi birçok kişi tarafından rüküş bulundu. Maison Margiela markasına ait elbisenin fiyatı ise 124 bin TL.

Fotoğraf: @vitrinde_ne_var