Nuxe’ten Yeni Nemlendirici Serisi: Sweet Lemon

13
blank

Limonlu merengin lezzetli kokusuyla bitkisel yağların nemlendirici ve yumuşatıcı özelliklerinin bir araya geldiği Nuxe Sweet Lemon dudak ve el bakım serisini keşfedin.

Nuxe, elleri ve dudakları nemlendirmek ve korumak için tasarlanmış formüle sahip üç üründen oluşan yeni serisi Sweet Lemon’ı satışa sundu.

Nemlendiren Kış Bakımı

El ve dudak bölgeleri soğuk hava ve rüzgar gibi sert dış etkenlere karşı fazlasıyla maruz kalarak hızla kuruyabiliyor. Sweet Lemon cilt bakım üçlüsü, kuru ve çok kuru ciltleri nemlendiriyor, koruyor vegün boyu süren bir rahatlık hissi sunuyor. Karşı konulmaz limonlu mereng kokusu 100% doğal ve bu doğal koku duyusal rutinlere lezzetli bir dokunuş ekliyor.

blank

SWEET LEMON SERİSİ

El ve Tırnak Bakım Kremi: Ellerin nemlendirilmesi, limonlu merengin lezzetli koku notaları sayesinde gerçek bir zevk anına dönüşüyor. El kreminin yapışkan olmayan dokusu hızla cilde nüfuz ediyor ve anında nemlendirici etki sağlıyor. Eller yumuşuyor, güzelleşiyor ve manikür için hazır hale geliyor.

blank

Dudak Nemlendiricisi: Günün her anında dudaklarınıza bakım yapmak için çantanızdan ayıramayacağınız ideal bir dudak nemlendiricisi. Ultra besleyici shea yağı ile zenginleştirilmiş formülü, dudaklarda pürüzsüz, yapışkan olmayan bir sonuç bırakıyor.

blank

Dudak Balmı: Dudakları gün boyu yumuşak, nemli tutmak için olmazsa olmaz bir ürün. Eriyen dokusu ve lezzetli kokusu sayesinde, uygularken gerçek bir zevk anının tadını çıkarın. Küçük limon yeşili cam kavanozu yeni favoriniz olacak.

blank