Gonca Vuslateri Evlendi! İşte Gonca Vuslateri ve Eşi Levent Bey’in Nikahından Kareler

1355

7 aylık hamile olan ve annelik heyecanı yaşayan oyuncu Gonca Vuslateri bir süredir birlikte olduğu Levent bey ile bugün nikah masasına oturdu.

Yakında bebeğini kucağına almaya hazırlanan ünlü oyuncu Gonca Vuslateri bugün sosyal medya hesabından evlendiğini duyurdu. Gonca Vuslateri bir süredir birlikte olduğu Levent Bey ile bugün dünyaevine girdi.

İşte Nikahtan İlk Kare

Yalan Dünya dizisinedeki “Vasfiye Teyze” rolü ile geniş hayran kitlesine ulaşan Gonca Vuslateri son olarak Bambaşka Biri dizisi ile ekranlarda yer alıyordu. Şu sıralar annelik heyecanı yaşayan ve kız bebek bekleyen Gonca Vuslateri doğumdan önce nikah masasına oturdu. Başarılı oyuncu Vuslateri, eşi Levent ile fotoğrafını da sosyal medya hesabından ilk kez paylaştı. 

Gonca Vuslateri nikahında gelinlik yerine pantolon ve bluzdan oluşan farklı bir kombin tercih etti. Eşi Levent Bey ile nikahtan karelerini 1 milyon takipçili Instagram hesabından paylaşan Vuslateri fotoğrafın altına şu notu ekledi.

Gonca Vuslateri geçtiğimiz aylarda hamile olduğunu açıklamıştı. 

“MEMLEKETE BÜYÜK BİR SORUNDU BU BİLİYORSUNUZ…”

“Memlekette büyük bir sorundu bu biliyorsunuz. Herkes için değil elbet. Onlar tüm süreci benimle yaşayan canım ciğerlerim.. Dostu, düşmanı gördüğümüz çok şükür bir kıymetli sürecin daha sonuna geldik.
Başka gündemi olamayan herkes için biraz yaralara su serptiyse ne mutlu.:) en çok kadınların, sakın karıştırılmasın ‘kadınların’ linç yağmuruna tuttuğu şu merama şifa olabildiysem ne mutlu.
Biz zaten evliydik. Çocuğumuz için bunu resmileştirdik. Ben zar zor yürüyerek karnım burnumda bir şekilde bu işi de halettik.
Parti is over:) yani.. sessizce dağılabiliriz.

Başka gündemlerde görüşmek üzere

Ve benim biricik Monem,
Sana aşık olduğumu anladığım anı hatırlıyorum da..
Bir gece yarısı felaket tartışmışız, yer gök inliyor.. hızlı hızlı yürüyordum kaldırımda.. kendiliğinden yavaşlayıp, yorulduğunda bedenim, olduğum yerde kalakalmıştım..
Kendimi aşka direnirken bulmuştum. Beynimin içinde öğretilenlerden koca bir balon.. ‘Aşk diye bir şey yok’ sesi.. kimseyle ömür boyu yaşamak ve yaşlanmak istememek.. hepsi.

Birbirimizin hislerine teslim oluşumuzun ve hayat hikayemizin merakla nereye akacağını izlemeye koyulduğumuz resmi olarak ilk gün, bir iki haftaya ilk yıl..

İyi ki o akşam buluşup dertleştik. iyi yan masaya dostlarınız geldi ve birleşti masalar.. iyi ki sohbete doyum olmadı ve başım Levent’in omuzuna düştü..

Darısı sevenlerin başına.

Diyeyim bari, O zaman dans”