Site icon Pembece

Ege Kökenli ile Lior Ahituv Evlendi! İşte Düğünden Detaylar

Ünlü oyuncu Ege Kökenli, 7 yıldır birlikte olduğu nişanlısı Lior Ahituv ile bu akşam nikah masasına oturdu. Genç çiftin mutlu günlerine dair detaylar sosyal medya üzerinden paylaşılırken Ege Kökenli gelinliği ve duru güzelliği ile göz kamaştırdı. 

Star TV’de yayınlanan “Duy Beni” adlı yapımla setlere dönen güzel oyuncu Ege Kökenli ve sevgilisi Lior Ahituv 2 yıl önce nişanlanmıştı. 7 yıldır aşk yaşayan ikili bu akşam İstanbul’da görkemli bir düğünle dünya evine girdi.

Çiftin mutlu günlerine aile yakınlarının yanı sıra yakın arkadaşları Can Bonomo-Öykü Karayel, Kerem Bürsin, İrem Helvacıoğlu ve Naz Çağla Irmak gibi isimler de katıldı.

Ege Kökenli’nin Straplez Gelinlik Tercihi

Ege Kökenli, InbalDror markası Bahar-Yaz 2022 koleksiyonuna ait  bir gelinlik tercih etti. Straplez taş detaylı gelinliğini sade bir duvak ile tamamladı. Ege Kökenli, gelin saçı olarak ise topuz yerine açık bıraktığı saçlarını doğal dalgalı olarak tercih etti. Duru güzelliği ile dikkat çeken Kökenli’nin gelinliği de oldukça beğenildi. 

Güzel oyuncu, geçtiğimiz haftalarda düğünlerine dair “Bu ayın sonunda düğün var. Yerini söylemeyeyim. Artık son günler, yapalım de geçelim diyoruz. Tüm hazırlıklar neredeyse tamam gibi az kaldı” açıklamasını yapmıştı.

Exit mobile version