Netflix’te Ağustos 2022’de Hangi Dizi ve Filmler Olacak?

376

Netflix Türkiye, Ağustos ayı programı açıklandı. 2022 Ağustos ayında Netflix’te yine heyecanla beklenen yeni sezon diziler ve yeni filmler izleyici karşısına çıkacak.

Dünyaca ünlü dijital yayın platformu Netflix, Ağustos ayında izleyici ile buluşacak olan yapımları açıkladı. Bu ay izleyiciyle buluşacak olan yapımlar arasında en dikkat çekici olan Türk yapımı Gönül filmi. Soner Caner’in senaryosunu kaleme aldığı ve yönetmenliğini üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda Erkan Kolçak Köstendil, Hazar Ergüçlü, Bülent Emin Yarar, Ali Seçkiner Alici, Selim Bayraktar, Şevval Sam, Asiye Dinçsoy, Nazmi Kırık, Ferit Kaya gibi başarılı isimler yer alıyor.

“Deli dolu Sümbül’ün, düğününde kemane çalan Piroz’a aşık olması her şeyi değiştirecektir. Film, töreler gereği onaylanmayan Sümbül’ün aşkını ve başına gelenleri konu ediniyor. Romantik-dram türündeki film 10 Ağustos’ta izleyiciyle buluşacak.

Netflix’te bu ay izleyiciyle buluşacak bir diğer merak edilen yapım ise: Never Have I Ever… Üçüncü sezonuyla izleyici ile buluşacak olan yapımın yeni sezonu için geri sayım başladı.

Ağustos Ayında Netflix’te Ne Var?

Ağustos ayında izleyiciyle buluşacak diğer yapımlar ise şu şekilde:

Woodstock ’99: Tam Bir Kaos – 3 Ağustos
The Sandman – 5 Ağustos
Ninja Kaplumbağalar’ın Yükselişi – 5 Ağustos
Gönül – 10 Ağustos
Locke & Key: 3. Sezon -10 Ağustos
Day Shift- 12 Ağustos
Never Have I Ever 3. Sezon – 12 Ağustos
He-Man ve Kâinatın Hâkimleri 3.Sezon- 18 Ağustos
Echoes – 19 Ağustos
The Cuphead Show! 2. Kısım – 19 Ağustos
Fullmetal Alchemist The Revenge Of Scar – 20 Ağustos
Eğlenceli Tarih Dersleri 2. Sezon – 25Ağustos
Boş Zaman – 26 Ağustos