Terzi 3. Sezon Fragmanı Yayınladı! Terzi, 3 Kasım’da İzleyici ile Buluşacak

24
blank

Çağatay Ulusoy’un başrolünü üstlendiği Netflix’in yerli dizisi Terzi, 3. sezonu ile ekranlara dönecek. Terzi 3. sezonuyla 3 Kasım tarihinde izleyicilerle buluşacak.

İlk 2 sezonuyla geniş izleyici kitlesine ulaşan ve kadrosunda Çağatay Ulusoy, Salih Bademci, Şifanur Gül, Olgun Şimşek, Ece Sükan ve  Evrim Alasya gibi başarılı isimlerin yer aldığı Terzi’nin yeni sezonu için geri sayım başladı. İkinci sezonunda birçok sırrın açığa çıktığı ve duygusal anların yaşandığı dizinin 3. sezonu için heyecan dorukta. Netflix Türkiye , sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Terzi’nin 3. sezonunun 3 Kasım’da yayınlanacağını duyurdu.

blank

Terzi 3. Sezon Fragmanı Yayınlandı

Çağatay Ulusoy’un ünlü bir terzi olan Peyami karakterine hayat verdiği, Terzi’nin merakla beklenen yeni sezon fragmanı yayınlandı.

Yeni Sezonda Neler Olacak?

Esvet’e olan duyguları daha da yoğunlaşan Peyami, hayatının aşkı ile eski dostu Dimitri arasında bir seçim yapmak zorundadır. Peyami, Dimitri ve Esvet arasındaki aşk üçgeninin içine son kez ve en nefes kesici haliyle çekmek için geliyor.

blank

Dizinin 3. ve final sezonunda uzun bir yolculuktan evine dönen Peyami’nin Esvet’e karşı hisleri giderek yoğunlaşır. Bu oyuna bir son vermeli ve Dimitri’ye tüm gerçekleri anlatmalıdır. Fakat yaşanan talihsiz olaylar Peyami ve Esvet’in planlarını alt üst edecektir.