Şeyma Subaşı’nın Halloween Kostümü! Katıldığı Partide de Gelinlik Giydi

1140

Sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı, katıldığı düğün temalı cadılar bayramı partisinden görüntülerini paylaştı. Şeyma Subaşı, parti için tercih ettiği duvaklı ve sıra dışı gelinlikli tarzı ve pozlarıyla yine çok konuşulmayı başardı.

Geçtiğimiz aylarda 5 ay evli kaldığı mısırlı iş insanı Mohammed Alsaloussi’den boşanan Şeyma Subaşı bu kez katıldığı bir cadılar bayramı partisindeki kostümüyle gündeme geldi. Hem özel hayatı hem de stili ile magazin basınında sıkça yer bulan Şeyma Subaşı, dekolteli tüy- aksesuar ve file detaylı beyaz kostümü ile Instagram üzerinden paylaşım yaptı.

Düğün temalı parti konseptli cesur kıyafetini duvak takarak tamamlayan Şeyma Subaşı’nın iddialı pozlarına sosyal medyada beğeni ve yorum yağdı.

Şeyma Subaşı’nın Parti Stili

Şeyma Subaşı’nın Halloween stilindeki gotik esintili makyajı, dantel eldivenleri ve şeffaf ayakkabıları en az kostümü kadar çarpıcıydı. Subaşı yüksek topuklu şeffaf ayakkabıları için “Benimle saatlerce dans etmek için yapılmış biricik striptizci ayakkabılarım” ifadelerini kullandı.

Subaşı yüksek topuklu şeffaf ayakkabıları için “Benimle saatlerce dans etmek için yapılmış biricik striptizci ayakkabılarım” ifadelerini kullandı.