Site icon Pembece

Kiko Milano’nun Özgünlüğü Haykıran Yeni Güzellik Serisi Beauty Roar

Kiko Milano Beauty Roar Koleksiyonu, herkesin eşsiz özgün güzelliğini özgürce ifade edebilmeye olanak sağlıyor. Yeni koleksiyon, her cilt tipine uyabilecek renk ve dokularıyla, pH uyarlama teknolojisine sahip ruj, lip balmları ve çok fonksiyonlu ürünleriyle gerçek seni ortaya çıkarmaya davet ediyor.

İtalyan kozmetik markası Kiko Milano, kişinin benzersiz görkemli güzelliğini vurgulamak ve kutlamak için tasarlanan “Beauty Roar Koleksiyonunu” satışa sundu. Her cilt rengine özel universal dokulardaki seri, sizi siz yapan özellikleri kapatmak yerine, kişinin benzersiz kimliğini kahramanlaştırıyor ve tüm dünyaya kim olduğumuzu haykırıyor.

Işığını Ortaya Çıkar!

Kiko Milano Beauty Roar serisinde yer alan 3-in-1 Cleansing Mask güne yenilenmiş hissi ile başlamaya olanak sağlıyor. Ürün, koleksiyonun cilt bakım aksesuarları seti içinde bulunan temizleme pedini kullanarak tüm yüze uygulanabiliyor. Temizleme, scrub ve maskenin faydalarının birleştiği 3’ü 1 arada Cleansing Mask, temiz narenciye kokusu ile günlük cilt bakımı için ideal bir başlangıç adımı.

C vitamininin ışıltı veren gücüne sahip olan Radiant Face Serum: C vitamini, karite yağı ve argan yağı ile zenginleştirilmiş Refreshing Face Cream ise jelimsi dokusu sayesinde uygularken harika bir his veriyor ve cilt bakımını tamamlıyor.

Mükemmel Makyaj Bazı İçin!

Hiyalüronik asit ile zenginleştirilmiş Soft Face Primer pürüzsüzleştirici etkisi ve hafif dokusu ile cildi makyaja hazırlıyor. Primer cilt tonunu kapatmadan aydınlık ve sağlıkla parlayan taze bir görünüm veriyor.

Match With You Tinted Face Base ise nemlendirici özelliğinin yanı sıra mikro kapsül pigmentler içeren formülü ile her cilt tonuna kolaylıkla uyum sağlıyor. Cilde yumuşak bir his veren makyaj bazı, Porcelain, Almond and Hazelnut olmak üzere 3 farklı renk alternatifine sahip.

3 in 1 All Over Luminizer Gel: Koleksiyonun en inovatif ürünlerinden biri olan jel yapıdaki aydınlatıcı gloss; yüze, gözlere ve dudaklara uygulanabiliyor.

2-in-1 Cushion Bronzer: İdeal bir kontür ürünü olan likit bronzlaştırıcı, sünger uçlu aplikatörü sayesinde kolaylıkla uygulanabiliyor. Jel krem formundaki bronzerın  ve 2 farklı renk tonu var.

Flawless Look Face Palette : Allık, highlighter ve bronzerı bir palette buluşturan ürün, cildinize uygun kişisel renk kombinasyonu yaratmaya olanak tanıyor.

Gözler

Multi Finish Eyeshadow Palette: Süper pigmentli dokusu ile dikkat çeken göz farı paleti, kolay uygulanabilen, ipeksi dokusu sayesinde profesyonel makyaj uygulamalarının vazgeçilmezi olacak. Palet, mat ve metalik bitişli farları ve 3 farklı renk alternatifi ile Beauty Roar koleksiyonunun olmazsa olmazları arasında.

Metallic Liquid Eyeshadow : Zengin metalik ışıltıya sahip sıvı göz farı, maksimum etkili göz makyajı görünümleri yaratıyor. Likit göz farının her cilt tipine uyabilecek 4 farklı renk alternatifi bulunuyor.

Stunning Eyes Marker: Mat bitişli eye liner 4 farklı renk seçeneğine sahip.

Volumizing & Curling Effects Mascara :Kirpiklere panoromik bir yoğunluk kazandıran maskara, karite yağı ile zenginleştirilmiş hafif bir formüle sahip. Kirpikleri ağırlaştırmayan maskara, hem hacim hem de daha kıvrık bir görünüm kazandırıyor.

Eyebrow Pencil : Doğal bitişli kaş kaleminin 4 farklı renk alternatifi bulunuyor.

Eyebrow Fixing Gel: Transparan bitişli jel, ağırlık yapmayan hafif bir formüle sahip. Kaşlara sabit, dolu bir görünüm veriyor.

Dudaklar

Beauty Roar Koleksiyonu tarzınıza ve ihtiyaçlarınıza mükemmel şekilde uyum sağlayacak eşsiz ve eğlenceli dudak görünümleri öneriyor.

pH Colourful Lip Balm: Her kullanıcıya özel pH uyarlama teknolojisine sahip dudak balmı, kişiye özel yumuşak bir görünüm veriyor. Her dudağın pH değerine göre renk veren balm, narenciye kokusu ile hafif ve doğal dudak görünümü sevenlerin vazgeçilmezi olacak.

2 in 1 Creamy Stylo & Universal Lip Liner: Daha vurgulu ve parlak bir görünüm tercih edenlerin seçimi olacak 2’si 1 arada ürün, dudak kalemi ucu ile dudak şeklini belirginleştiriyor; ruj ucu ile ise yoğun şekilde renk veriyor. Doğal tonlu Ethereal Beige, canlı Hevesli Kırmızı, pembe tonlu Glam Mauve veya derin, zengin Truly Burgundy olmak üzere 4 farklı renk seçeneği bulunuyor.

pH Matte Liquid Lip Colour : Ph teknolojisine sahip likit ruj, zengin ve mat bir renk salınımına sahip. Altı farklı renk alternatifi bulunan ruj, dudakta kuruluk yaratmıyor, konforlu bir his veriyor.

Exit mobile version