Site icon Pembece

“Clean Girl” Makyajında Kullanabileceğiniz 5 Shiseido Ürünü

Doğal güzelliğin ön planda olduğu “Clean Girl” trendi ile cildinize canlı ve taze bir görünüm kazandırabilirsiniz. Sheseido’dan “Clean Girl Makyajı” için kullanabileceğiniz 5 ürün önerisini sıraladık.

Doğal bitişli, krem ve likit formdaki ürünler, pürüzsüz ve kusursuz bir ten, parlayan yanaklar ve ışıltılı dudaklar… Shiseido, cildinizin doğal halini daha canlı ve taze gösteren makyaj ürünleriyle, son dönemin popüler makyaj trendi “Clean Girl” ile daha sade ve dinamik bir cilt sağlamaya davet ediyor.

Shiseido Synchro Skin Soft Blurring Primer

İnce çizgilerin, kırışıklıkların ve gözeneklerin görünümünü düzelten Shiseido Synchro Skin Soft Blurring Primer, mükemmel ve kusursuz bir makyajın ilk adımı için cilt dokusunu iyileştiriyor, fazla yağı emiyor ve parlaklığı azaltıyor. Hafif, serinletici dokusu sayesinde cildi nemlendirirken, ‘’clean girl’’ trendi için pürüzsüz bir ten sunuyor.

Shiseido Synchro Skin Self-Refreshing Tint SPF20

Hafif kapatıcılık sağlayan, cilt rengini eşitleyen ve cildin doğal parlaklığını öne çıkaran Shiseido Synchro Skin Self-Refreshing Tint SPF20, çizgilere dolmuyor ve ısıya, neme, yağlanmaya karşı dayanıklı, gün boyu süren taze bir görünüm ve doğal bitiş için kendi kendini yeniliyor.

Shiseido Synchro Skin Self-Refreshing Concealer

Shiseido Synchro Skin Self-Refreshing Concealer, ciltle senkronize olup gün boyu süren taze ve doğal görünüm için ısıya, neme, yağlanmaya ve harekete karşı direnç gösteriyor. Likit kapatıcı, ince çizgilere ve kırışıklara girmeden kat kat uygulamada dahi mükemmel sonuçlar verirken dış faktörlerin cilde zarar vermesini önlüyor.

Shiseido Minimalist WhippedPowder Blush

Shiseido Minimalist WhippedPowder Blush, tüy gibi hafif yapısıyla yanaklarda, dudaklarda ve gözlerde ipeksi bir dokunuş yaratıyor. Köpük yapıdaki krem allık; 8 canlı rengiyle yaz makyajlarının, 8 saat boyunca kalıcı etkisiyle de ‘’clean girl’’ görünümünün vazgeçilmezi oluyor.

Shiseido TechnoSatin Gel Lipstick

Ağırlık yapmayan formülüyle sanattan ve Shiseido’nun uzun süredir devam eden bilim ve yenilik tutkusundan ilham alan TechnoSatin Gel Lipstick, ikonik ve şık Shiseido kırmızısı kılıf içerisinde yer alıyor ve dudaklarda gün boyu kalıcılık, maksimum konfor sağlıyor.

Exit mobile version