Kiko Milano Dünya Ruj Günü’nü Kutluyor!

95
blank

Kiko Milano, ‘Dünya Ruj Günü’nü özel fırsatlarla kutluyor! Güzellik tutkunlarının gözde markası Kiko, seçili dudak ürünlerini 27 -30 Temmuz tarihleri arasında ‘Dünya Ruj Günü’ne özel yüzde 20 indirimle satışa sunacağını duyurdu.

Kiko Milano, çarpıcı kırmızılardan, canlı renklere; en doğal nude tonlarından, göz alıcı ışıltılara varan sınırsız seçeneğe sahip dudak ürünleri ile makyaj severleri fethediyor. Farklı doku ve bitişlere sahip seçili Kiko Milano dudak ürünleri, 27- 30 Temmuz tarihleri arasında Dünya Ruj Günü’ne özel yüzde 20 indirimle satışa sunulacak.

İkonik Çift Taraflı Ruj Unlimited Double Touch

Kiko Milano’nun geniş dudak ürünleri yelpazesinde evrensel tonlar, üstün formülasyonlar ve modern dokular; Marka, hayranlarının yıllar içinde çok severek kullandığı, önerdikleri ve her fırsatta stokladıkları vazgeçilmez ürünlere dönüşüyor. İşte Unlimited Double Touch çift taraflı ruj da bu ikonik ürünlerden biri…

blank

Makyajseverlerin 2012 yılından beri en sevdiği ruj seçilen Unlimited Double Touch, bulaşmayan ve 12 saate kadar dayanan yapısı ile sabahtan akşama kadar kusursuz bir görünüm vadediyor. Bir uçta zengin pigment diğer uçta ise parlaklık sağlayarak sınırsız renk seçeneği sunan çift taraflı ruj, temel renk ve parlaklığı birleştirerek dudaklara yoğun ve parlak bir görünüm veriyor.

Şimdi Sevdiğiniz Ruju Almanın Tam Zamanı!

Dünya Ruj Günü’ne özel, seçili dudak ürünlerindeki indirim, 27-30 Temmuz tarihleri arasında KIKO Milano mağazaları ile kikomilano.com.tr de geçerli olacak.