Caudalie Vinosun Güneş Kremi ile Yaza Hazırlık

314
blank

Yüzümüze güneşe çevirdiğimiz yaz aylarına sayılı günler kala Caudalie, güneş koruma serisinin ilk ürünü Vinosunu satışa sunuyor. Vinosun Yüksek Koruma Sağlayan Fluid krem yazın olmazsa olmazı güneş koruyucular arasında iz bırakmayan formülü, cilde ve deniz ekosistemine saygılı 4 temiz kimyasal filtresi ile öne çıkıyor.

“Caudalie Doğal Formül Geliştirme Laboratuvarı, hafif ve ciltte iz bırakmayan dokuya sahip yüksek korumalı güneş kremini markanın sevenlerine duyurdu. Vinosun Yüksek Koruma Sağlayan Fluid krem günlük kullanım için ideal.

Tüm Cilt Tipleri için Uygun

Cilt bakım rutininizin hemen ardından ve makyaj bazı olarak kullanıldığında zararlı güneş ışınlarına (UVA, UVB, foto yaşlanma) karşı koruma desteği sağlar. Erken yaşlanmaya sebep olan serbest radikalleri bloke etmeye yardımcı olur.

blank

Güneş Bakımı

Hassas ve lekeye meyilli ciltler dahil tüm cilt tipleri için uygun olan güneş kremi şeffaf ve ışıltılı bitişe sahip. Hafif hızlı emilen dokusu olan güneş kremi aynı zamanda parfüm içermiyor.

blank

Fiyat: 40ml – 255 TL

Sorumluluk Sahibi Güneş Koruyucu

Deniz ekosistemine saygılı 4 temiz kimyasal filtre içeriyor. Formülünde oksibenzon ve oktinoksat gibi kimyasal filtrelere yer almıyor, dört geniş spektrumlu güneş filtresi, cildi ve çevreyi yüksek oranda biyoçözünürlüğe sahip formülüyle koruyor. Geri dönüştürülmüş plastikten elde edilen ambalajı plastik atıkların azaltılması hedefiyle %100 geri dönüştürülebilir.” (Bülten)