Tolga Sarıtaş ile Evlenen Zeynep Mayruk’un Gelinliği ve Duvağı Çok Konuşuldu

185

Ünlü oyuncu Tolga Sarıtaş ile tasarımcı Zeynep Mayruk 5 yıllık birliktelikleri sonrası bugün Çeşme Alaçatı’da nikah masasına oturdu. Çiftin nikahından kareler sosyal medyaya yansırken Zeynep Mayruk’un gelin stili ve duvağı dikkat çekti.

Tolga Sarıtaş ve Zeynep Mayruk Çeşme’de düzenlenen düğün töreniyle bu akşam dünya evine girdi. 5 yıllık birlikteliklerini evlilikle taçlandıran çiftin nikah törenine aileleri ve yakın arkadaşlarının yanı sıra birçok ünlü isim katıldı. Tolga Sarıtaş’ın nikah şahitleri Ömer Durak, Genco Ozak ve Sedat Demirtopuz olurken Zeynep Mayruk’un şahitleri ise Selin Sarper, Begüm Ertuğrul, Berçin Mayruk oldu.

Tolga Sarıtaş-Zeynep Mayruk çiftinin mutlu günlerinden kareler sosyal medyaya yansırken düğünden ilk kareler çok sayıda beğeni ve yorum aldı.

ZEYNEP MAYRUK’UN GELİNLİĞİ VE GELİN STİLİ

Tasarımcı Zeynep Mayruk, straplez dantel detaylı uzun gelinlik tercih etti. Ünlü modacının gelinliği çok beğenilirken gelin stilindeki bazı detaylar ise eleştiri topladı. Zeynep Mayruk’un iddialı uzun duvağı için kullanılan saç aksesuarı sosyal medyada bazı kullanıcıların tarafından olumsuz yorumlar aldı. Öte yandan bronz makyajı da eleştirilen detaylar arasındaydı.

Instagram’da övgü dolu yorumlar da alan gelin Zeynep Mayruk sıra dışı gelin çiçeği ile de dikkatleri üzerine topladı. Tolga Sarıtaş ise beyaz bir damatlık giymeyi tercih etti.

ZEYNEP MAYRUK KAÇ YAŞINDA?

Ünlü oyuncu Tolga Sarıtaş ile nikah masasına oturan moda tasarımcısı Zeynep Mayruk 1989 yılında İzmir’de doğdu. 2013 yılında kendi markasını kuran Zeynep Mayruk 35 yaşındadır.

ZEYNEP MAYRUK YILDIRIM MAYRUK’UN KIZI MI?

Zeynep Mayruk’un soyadı nedeniyle Yıldırım Mayruk’un kızı olup olmadığı merak konusu oldu. Ünlü modacı Yıldırım Mayruk ile soyadı benzerliği vardır ancak Yıldırım Mayruk’un kızı değildir.

TOLGA SARITAŞ KAÇ YAŞINDA?

Kayıp Şehir, Güneşin Kızları, Muhteşem Yüzyıl, Söz gibi birçok dizide rol alan ünlü oyuncu Tolga Sarıtaş 30 Mayıs 1991 yılında İstanbul’da doğdu. 2024 yılında Zeynep Mayruk ile evlenen Tolga Sarıtaş 33 yaşındadır.