Pelin Karahan’ın Yeni Saç Rengi Göz Kamaştırdı

134
blank

Ünlü oyuncu Pelin Karahan, rol aldığı dizilerde üstlendiği roller kadar yıllar içindeki değişimi ve imajıyla da sık sık gündemde. Son olarak siyah renkteki saçlarıyla gördüğümüz Pelin Karahan, “gold cooper” açık tondaki saç rengiyle karşımızda.

Kavak Yelleri dizisinde hayat verdiği Aslı karakteriyle geniş hayran kitlesine ulaşan Pelin Karahan, Muhteşem Yüzyıl ve Kıbrıs Zafere Doğru dizilerindeki performansı ile de kariyerinde yükselişe geçti.

blank

Sık Sık İmaj Tazeliyor

Pelin Karahan, zaman içindeki değişimiyle de dikkatleri üzerine topluyor. Doğallığı ile ön planda olan güzel oyuncu saç rengi ve kesimiyle de genç kızlara ilham veriyor. Aktif olarak kullandığı Instagram hesabından sık sık tazelediği imajını paylaşarak takipçileri ve hayranları ile etkileşime geçiyor.

blank

Siyah Saçları Peruk mu?

TRT’nin yeni platformu Tabii’de yayınlanacak Şebeke dizisinde başrode yer alan Karahan, yeni projesi için de imaj değiştirerek siyah saçlarıyla poz verdi. Karahan’ın koyu renkteki saçlarının peruk olduğu düşünülürken takipçilerinden de güzel yorumlar aldı.

blank

Pelin Karahan’ın Gold Cooper Saç Rengi

Pelin Karahan son olarak ise bahar ve yaz aylarının da etkisiyle daha sıcak tonlardaki yeni saçlarıyla poz verdi. Ünlü oyuncu “Gold Cooper” olarak bilinen sarı bakır tonlarındaki saç rengiyle hayranlarından övgü dolu sözler aldı.

Saçlarını bronz sarıya boyatan oyuncu yeniden bir saç değişimine gitti. İşte Pelin Karahan’ın yeni saçı…

blank
blank
blank