Rihanna, Hintli Milyarderin Düğününde Konser Verdi! Yeşil Sahne Elbisesiyle Çok Konuşuldu!

1535

Uzun süredir sahnelere ara veren ünlü şarkıcı Rihanna, Hindistan’ın en zengin iş adamının oğlu Anant Ambani’nin düğün öncesi partisinde özel konser verdi.

Rihanna, Hindistan’ın en zengin adamı Hintli iş adamı Mukesh Ambani’nin oğlu Anant Ambani’nin düğününde sahne aldı. Ülkenin en zengin adamının oğlu olan Anant Ambani, Radhika Merchant ile evleniyor ve bu akşamki düğün öncesi kutlamasında konser veren Rihanna’ya 9 milyon dolarlık bir ödeme yapıldığı öne sürüldü. Rihanna’nın giydiği yeşil sahne elbisesinin altındaki ışıltılı pembe tayt ise çok konuşulan diğer detaylardan biri.

Sahne Performansı ile Partiye Damga Vurdu

Barbadoslu yıldız şarkıcı Rihanna, Hindistan’ın en zengin ailesinin oğlunun düğün öncesi partisinde sahnedeki yerini aldı. Hint milyarder Mukesh Ambani bu yaz evlenecek oğlu için düğün öncesi büyük bir parti düzenledi. 3 gün sürecek partide Rihanna sahne aldı. Ünlüler akın ettiği düğün partisinde dünyaca ünlü yıldızın performansı damga vurdu. 

Rihanna Sahne Kostümü ile de Gündeme Oturdu

Ünlü şarkıcı son performansını Superbowl için sergilemiş, onun dışında uzun süredir sahnelerde görülmemişti. Rihanna sahneye ayakkabısız çıktı. Hint esintili mücevherlerle pembe ceket, yeşil bir elbise giyen şarkıcı, pembe payetli taytı ile sosyal medyanın gündemine oturdu.

Cep Telefonu ile Konserden Çekilen Görüntüler Sosyal Medyaya Yansıdı

Öte yandan Rihanna’nın, Hindistan’da bir düğünde verdiği konserin Samsung S24 Ultra ile çekilmiş bir kesiti yayınlandı.