Netflix Türkiye Eylül 2023 Takvimi! Eylül Ayının Yeni Dizi ve Filmleri

80
blank

Netflix Türkiye, Eylül ayı programı açıklandı. 2023 Eylül ayında Netflix’te yine heyecanla beklenen dizilerin yeni sezonları, yeni filmler ve diziler izleyici karşısına çıkacak.

Dijital yayın platformu Netflix, Eylül ayı için Türkiye’ye ekleyeceği yeni içerikleri açıkladı. Ay boyunca birçok yeni dizi ve film platforma eklenecek.

Eylül ayında Netflix Türkiye’ye eklenecek en çok beklenen yapımlar arasında S.W.A.T. dizisinin 6. sezonu, Virgin River dizisinin 5. sezonunun ilk kısmı, Sex Education, Animasyon türündeki dizi Disenchantment, Banliyö Çocukları 2 filmi, Kulüp dizisi ve Wallace ve Gromit Yaramaz Tavşana Karşı çizgi filmi yer alıyor.

blank

S.W.A.T. dizisi yeni sezonuyla dönüyor

Los Angeles’taki özel bir polis timine odaklanan S.W.A.T. dizisi, Eylül ayında 6. sezonuyla geri dönüyor. Dizide Shemar Moore, Stephanie Sigman, Alex Russell, Lina Esco, Kenny Johnson ve David Lim gibi isimler rol alıyor.

blank

Kulüp, 2. sezonu ile geliyor

Başrollerinde Gökçe Bahadır, Barış Arduç, Asude Kalebek, Salih Bademci, Metin Akdülger ve Fırat Tanış’ın yer aldığı, ilk sezonu 2021 ve 2022 yıllarında iki kısım halinde yayınlanan Kulüp dizisinin ikinci sezonu 15 Eylül’de ekranlara gelecek.

“Kulüp” dizisinin 2. sezonunda, 1960’lar Türkiye ve İstanbul’unu, dönemin köklü bir değişimin eşiğindeki sosyal hayatı ve eğlence dünyasını izliyoruz. Yaşanan baskılara karşı duran Çelebi ve Matilda, Kulüp İstanbul Ailesi’ni ayakta tutmak için birlikte mücadele vermektedir. Zamansız büyümek zorunda kalan Raşel ise artık beş yaşında olan kızı Rana ile birlikte kendi ailesini kurmayı öğrenme mücadelesi vermektedir.

blank

Virgin River dizisinin yeni sezonu geliyor

Mel’in doğumuna az bir zaman kala, Virgin River’da heyecan dorukta. Yeni sezonda Mel, Jack’le olan ilişkisini ilerletmeye çalışırken, aynı zamanda hamileliğiyle de başa çıkmak zorunda kalır.

blank

Sex Education, 4. sezon 

Moordale Ortaokulu’nun kapanmasının ardından, Otis ve Eric şimdi yeni bir sınırla karşı karşıyalar – Cavendish Sixth Form College’daki ilk günleri. Otis yeni kliniğini kurma konusunda gerginken Eric ise yine diğer öğrenciler tarafından dışlanmaktan korkar. Ama Cavendish tüm Moordale öğrencileri için bir kültür şoku – bu yeni kolej bambaşka olacak.

blank

Banliyö Çocukları 2 filmi geliyor

Paris’in sefil bir banliyösündeki ihanet, intikam ve şiddet döngüsünü kırmaya çalışan Traoré kardeşlerin hikâyesini anlatan Banliyö Çocukları filminin devamı olan Banliyö Çocukları 2, 27 Eylül’de Netflix’te yayınlanacak.

blank

Disenchantment, 5. sezon

Aksiyon, komedi ve macera türlerindeki “Disenchantment” animasyon dizisinde, Prenses Tiabeanie, yani ‘Bean’ ve dostları iblis Luci ile elf Elfo’nun başından geçen maceraları konu alıyor. “Disenchantment”, 5. ve son sezonuyla karşımıza çıkıyor. Üçlümüz, Dreamland için verilen destansı bir savaşa doğru yola çıkıyor. “Disenchantment” dizisi, 10 bölümlük 5. sezonuyla 1 Eylül’de Netflix ekranlarında yerini alıyor.

Eylül Ayında Netflix’te Ne Var?

Bir Buçuk Gün- 1 Eylül
Geliş- 1 Eylül
Arızalı Çiftler- 1 Eylül
Disenchantment: 5. kısım-1 Eylül
Fences – 1 Eylül
Çılgın Bir Cuma Gecesi- 1 Eylül
Savaş Vadisi-1 Eylül
Mutlu Son- 1 Eylül
S.W.A.T: 6. sezon- 1 Eylül
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-Rabbit -1 Eylül
Hangi Kadın Yalan Söylüyor?: 1. sezon- 3 Eylül
Yüz Karası: 1. sezon- 6 Eylül
Yırtıcılar: Limited Series Mini Dizi (Belgesel) -6 Eylül
Görev Başında: 1. sezon -6 Eylül
İzci Sözü: Amerikan İzci Teşkilatının Kirli Dosyaları -6 Eylül
Sevgili Çocuk- 7 Eylül
GAMERA -Rebirth-: 1. sezon-7 Eylül
Kung Fu Panda: Ejderha Şövalye: 3. sezon -7 Eylül
Virgin River: 5. sezon – 1. kısım-7 Eylül
A Time Called You: 1. sezon-i- 8 Eylül
Yanık Kokusu: 1. sezon – 8 Eylül
Gerçek Ajan Hikayeleri: 1. sezon -8 Eylül
Bernand Tapie: Sıra Dışı Bir Yaşam: 1. sezon – 13 Eylül
Anılar: 2. sezon – 1. kısım – 14 Eylül
Ehrengard: Küçük Bir Romans -14 Eylül
Once Upon a Crime – 14 Eylül
İlk Bakışta Aşk’ın İstatistiksel Olasılığı- 14 Eylül
Dersimiz Hayat: 1. sezon – 15 Eylül
Kont -15 Eylül
Kengan Ashura: 2. sezon -21 Eylül
Sex Education: 4. sezon – 21 Eylül
Song of the Bandits: 1. sezon- 22 Eylül
Çılgın Çocuklar: Dünyanın Sonu- 22 Eylül
Ağır Yük – 27 Eylül
Banliyö Çocukları 2 -27 Eylül
Castlevania: Nocturne: 1. sezon- 28 Eylül
NOWHERE -29 Eylül