ABD’li Şarkıcı Gwen Stefani, Kendi Kozmetik Markasını Çıkarıyor

388

Dünyaca ünlü şarkıcı Gwen Stefani, GXVE Beauty adını verdiği kendi kozmetik markasının çıkacağını duyurdu. Tamamı vegan ürünlerden oluşan makyaj malzemeleri 3 Mart’ta satışa sunulacak.

Kylie Jenner, Selena Gomez gibi yıldızların ardından şarkıcı Gwen Stefani de GXVE markası ile ünlü güzellik girişimcileri arasına katıldı. 52 yaşındaki şarkıcı, oyuncu ve moda tasarımcısı markasıyla ilgili haberi, geçtiğimiz günlerde Instagram’da yaptığı paylaşımla duyurdu.


İkonikleşen Kırmızı Rujundan Esinlenen 3 Farklı Dudak Ürünü


Koleksiyon, 1990’lardan ve 2000’lerin başından beri Stefani’nin imza görünümü olan koyu kırmızı ruj başta olmak üzere çeşitli güzellik ürünlerini içerecek. GXVE koleksiyonunda mat, saten ve likit formatlarda ruj formülleriyle kırmızı tonda rujlar dört adet göz farı, mavi ve siyah eyeliner , yedi renkte iki farklı kaş kalemi ve bir makyaj öncesi yüz yağı içerecek.


Metalik, Altın Ambalaj


Tamamı vegan olduğu belirtilen ürünler, Gwen Stefani’nin moda anlayışındaki metalik altın vurguları yansıtan siyah-beyaz ambalajlarda yer alıyor. GXVE Beauty ürünleri 3 Mart’ta internette, 10 Mart’tan itibaren ise Sephora mağazalarında satışa sunulacak.