Kiko Milano’dan İlkbahar Koleksiyonu Days in Bloom

1328

Kiko Milano yeni İlkbahar koleksiyonu ile bu bahar güzellik dünyasında çiçekler açtırıyor. Kiko Milano Days in Bloom Koleksiyonda yer alan her ürün, baharla birlikte şehrin sokaklarında, parklarda, balkonlarda açan çiçeklerin renklerinden ilham alıyor.

Koleksiyonun yumuşak pastel tonlardan oluşan renk paleti, uçuk şeftaliden, romantik çiçek pembesine veya göz alıcı yeşile kadar, çiçek tarhının en güzel renklerini yüzdeki dokunuşlara taşıyor.

İlkbahar Dudakları:

Hydra Glow Lipstick

Dudak renkleri, canlı pembelerden, sıcak nude tonlarına kadar herkese baharın gelişini müjdeliyor. Kremsi ruj severler için Hydra Glow Lipstick, nemlendirici formülü ve güçlü renk salınımı ile göz alıcı yumuşacık dudaklar sunuyor.


2-in-1 Vibrant Lipstick & Pencil
Daha parlak saten bitiş sevenler için ise, koleksiyonda çift uçlu 2-in-1 Vibrant Lipstick & Pencil yer alıyor. Bir ucu dudak kalemi, diğer ucu ruj olarak tasarlanmış ürün, gül özü içeriyor.
Volumizing Lip Shine
Işıltılı dudak tutkunlarının favorisi Volumizing Lip Shine, doğal dudak rengini ve şeklini geliştirecek süper hacimli, kristal bir öpücük etkisi sağlıyor. Yoğun pigmentli ancak hafif dokudaki ürün yapışkan olmayan yapısı ile dikkat çekiyor.

DAYS IN BLOOM HYDRA-GLOW LIPSTICK – 04 FANCY ROSEWOOD

İlkbahar Cildi: Yenilenmiş ve parlak

Natural Touch BB Cream

Kolay uygulanan ve tazelik hissi veren hafif renkli Natural Touch BB Cream Spf 30, cildi korurken, mükemmel bir makyaj bazı yaratıyor. Yasemin, şakayık, lavanta ve şam gülü esansları içeren ürün, cildi bütünlük içinde renklendirirken, pürüzleri ve renk farklarını kolayca yok ediyor.
Hide & Shine All Over Concealer
Daha fazla müdahale gerektiren noktalarda ise, çiçeksi içeriği ile sadece kapatıcı değil, parlaklık da veren Hide & Shine All Over Concealer sahneye çıkıyor. Hafif dokusu ile kolayca uygulanabilen ürün, göz altlarındaki renkleri eşitlerken, göz altı torbalarını görünümünü de azaltıyor.
Face & Body Stick Highlighter

Bu bahar Face & Body Stick Highlighter ile parlayın! Hafif dokulu bir aydınlatıcı stick olan ürün, hızla kuruyan hafif ve şeffaf bir yapıya sahip. Parlak ve şeffaf renkleri ile cildi, nazik ilkbahar ışığının canlılığı ile buluşturuyor.


Luminous Cushion Blush
Ardından, güllerle dolu ortamın ışığını yüze yansıtmak için sıra renklere geliyor. Luminous Cushion Blush, elmacık kemiklerine baharın renklerini yansıtıyor. Kolayca uygulanan allık, yüksek renk performansı ile cildin doğal parlaklığını artırıyor.
Soft Touch Face Palette
Daha belirgin tonları sevenler için ise, Soft Touch Face Palette ön plana çıkıyor. Paletin allık rengi daha yoğun bir renk etkisi sağlarken, bronzer ise elmacık kemik, alın ve burun çevresinde doğal bir güneş dokunuşu yaratmaya olanak sağlıyor.


Perfecting Face Powder
Parlamayı önlemeye yardımcı olan Perfecting Face Powder ise mat bir etki yaratarak, cildin kusursuz lekesiz görünmesini sağlıyor. Formülü gül özü içeren pudra, koleksiyonda yer alan Flowery Fırça Setinin büyük fırça ucu ile rahatça uygulanabiliyor.

İlkbahar Gözleri: Alımlı ve Rengarenk

Multi Faceted Eyeshadow Palette
Koleksiyon; yeni açan çiçekler gibi canlı ve rengarenk bir göz makyajı vadediyor. Süper pigmentli, dokuz renkli Multi Faceted Eyeshadow Palette, gözleri ön plana çıkartmak için gerekli her şeye sahip. Paletteki primer düzgün bir baz oluşturmaya yardımcı olurken, dokuz farklı renk seçeneği ile bahara uygun capcanlı bir göz makyajı görünümü yaratmak mümkün.

DAYS IN BLOOM MULTI-FACETED EYESHADOW PALETTE – 02 GREEN SERENADE


Metamorphic Eyeshadow
Koleksiyonda yer alan Metamorphic Eyeshadow ise daha fazla vurgu yaratmak
için mükemmel bir seçim. Parmakla kolayca uygulanabilen kremsi dokudaki far,
yumuşak ve duyusal bir etki sağlıyor.
Length & Definition Mascara
Gözlere çapkın bir bahar havası katan 12 saat etkili Length & Definition Mascara, zenginleştirilmiş formülü ve alt kirpiklere kolayca ulaşan fırçası ile koleksiyonun gözde ürünlerinden biri.
Trio Eye Pencil
Kalem formundaki üç renk etkili Trio Eye Pencil ise, farklı renk kombinasyonları ile göz makyajına daha renkli ve eğlenceli bir görünüm katıyor.

Brow Perfecting Pen

Peptit ve glikoproteinlerle zenginleştirilmiş formüle sahip kaş kalemi Brow Perfecting Pen ise, hızlı kuruyan, yüksek performanslı yapısı ile göz makyajını tamamlıyor.