Kiko Milano Unlimited Double Touch Rujların 6 Yeni Rengini Güzellik Dünyasıyla Buluşturdu

100

Kiko Milano’nun ikonikleşen rujları Unlimited Double Touch serisine 6 yeni renk Limited
Edition Serisi olarak ekleniyor. Hollywood’un yıldız ismi Emma Roberts’ın yüzü olduğu Unlimited Double Touch Limited Edition, sanat, güzellik ve neşeyi buluşturuyor.

Hollywood ünlülerinden Emma Roberts’ın “Benim Rujum!” dediği ikonik Unlimited Double Touch, bulaşmayan ve 16 saate kadar dayanan yapısı ile sabahtan akşama kadar kusursuz bir görünüm vadediyor.

Unlimited Double Touch Renkleri

Kiko Milano’nun sevilen ürünlerinden “Unlimited Double Touch çift taraflı ruj, 6 yeni renkten oluşan “Limited Edition” serisi ile sınırları zorluyor. İkonik Unlimited Double Touch çift taraflı ruj, 16 saate kadar kalıcı formülü 30 renk seçeneği ile dikkat çekiyor.

Bir uçta zengin pigment, diğer uçta ise parlaklık sağlayan top coat kısmı sayesinde sınırsız renk seçeneği sunan çift taraflı ruj, temel renk ve ışıltıyı birleştirerek dudaklara yoğun ve parlak bir görünüm veriyor.

Özel Günlerin Favori Ruju

Hiçbir rötuş gerektirmeden akşam kadar kalıcılık sağlayan Unlimited Double Touch, limited edition serisindeki, 6 yeni rengi ve tüm gün süren ışıltılı bitişi ile özel günler için de ideal.

Unlimited Double Touch Limited Edition serisi diğer renk seçenekleri ile birlikte tüm Kiko Milano mağazaları, ve www.kikomilano.com.tr’de satışa sunuluyor.