Pelin Karahan ile Sağlıklı ve Güzel Cildin Sırrı

316
blank

Güzelliği ile ekranların aranan isimlerinden olan oyuncu Pelin Karahan, marka yüzü olduğu OSENDE Collagen’in lansmanında ilgi odağı oldu. Karahan, “Hepimiz sağlıklı ve güzel bir cilde sahip olmak istiyoruz. Kolajen kullanmayı düşünüyordum ve ne kullanacağıma karar veremiyordum. Üretim tesisini gezdikten sonra gönül rahatlığıyla OSENDE Collagen’i kullanmaya başladım.” diyerek marka ile tanışma hikayesini anlattı.

OSENDE Collagen ürün ailesi 22 Kasım’da Topaz Restaurant’ta düzenlenen lansmanla tanıtıldı. Güzel oyuncu Pelin Karahan’ın katıldığı lansmanda, TAB İlaç Yönetim Kurulu Başkanı Aytekin Pahsa Türkiye’de kolajen üretimi ve ürün ailesi hakkında açıklamalarda bulunurken, TAB İlaç Medikal ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdürü Dr. Elif Pahsa doğru kolajen kullanımına ilişkin bilgiler paylaştı.

blank

Pelin Karahan ise OSENDE Collagen deneyimini ve marka iş birliği hikayesini anlattı.


“Üretimine Şahit Olduğum Kolajeni Kullanmak Beni Çok Rahatlatıyor”

Fotoğrafçı sanatçısı ve Influencer Ümit Karalar Gökmen moderatörlüğünde düzenlenen lansmanda, reklam yüzü Pelin Karahan’ın açıklamaları ilgi odağı oldu. Karahan “Hepimiz sağlıklı ve güzel bir cilde sahip olmak istiyoruz. Biliyorsunuz ben de temiz yaşamaya gayret edip temiz içerikli gıdalarla besleniyorum. Kullandığım besin takviyelerine dikkat ediyorum. Kolajen kullanmayı düşünüyordum ve ne kullanacağıma karar veremiyordum. İşte tam da bu sırada içime sinen OSENDE Collagen’le tanıştım ve yani TAB İlaç’la tanışma hikayem burada başladı.

blank

TAB İlaç’ın üretim tesisini gezdikten sonra büyük bir gönül rahatlığıyla OSENDE Collagen’i kullanmaya başladım. Bu ürün serisindeki her bir ürünün içeriği farklı kullanımlara göre o kadar güzel ayrıştırılmış ki “Ben hangi kolajeni kullanacağım?” sorusuna kendiliğinden yanıt buluyorsunuz” dedi. -Bülten-