Home Güzellik Wet n Wild Yeni Sezon Ürünlerine Yakın Bakış

Wet n Wild Yeni Sezon Ürünlerine Yakın Bakış

151

Wet n wild, sezonun renklerini yansıtan yeni kozmetik ürünleri ile sonbahar-kış güzellik trendlerini makyaj çantalarına taşıyor.

Türkiye’de yalnızca Gratis’lerde yer alan wet n wild’ın yeni ürünleri içerisinde; sezontrendlerini yakalayan 4 yeni allık rengi, 6 farklı renk lip mousse ruj yer alıyor. Yenikoleksiyonda ayrıca her ten rengine uyabilecek 5 farklı tonda kapatıcı bulunurken 24 saat etkisini sürdürerek etkili bakışlar sunan maskara da öne çıkıyor.

wet n wild Color Icon Allık

wet n wild color icon allık, cilt yüzeyinde kolayca dağılan yapısı sayesinde ipeksi ve yumuşak bir his sağlıyor. Pürüzsüz ve mat dokusuyla yanaklara canlılık katarak aydınlık bir görünüme kavuşturuyor.

wet n wild Mega Last Incognito Kapatıcı

wet n wild mega last incognito kapatıcı, özel formülü ile doğal bir görünüm sağlarken, ağırlık yapmayan yapısı ile pürüzsüz ve parlayan bir cilt görünümü sağlıyor. Koyu halkaların gizlenmesine yardımcı olan kapatıcının 5 farklı renk tonu bulunuyor.

wet n wild Cloud Pout Marshmallow Lip Mousse

wet n wild cloud pout marshmallow lip mousse, argan yağı, avokado yağı ve E vitamini ile zenginleştirilmiş formülü sayesinde dudaklardaki ince çizgilerin nemlenmesini sağlıyor. dudaklarda doğal ve dolgun bir renk sağlayan ürünün 6 farklı renk tonu mevcut.

wet n wild BreakUp Suya Dayanıklı Maskara

wet n wild breakup suya dayanıklı maskara, hint yağı, E vitamini ve bitkisel kolajen karışımı ile kirpikleri besliyor ve hacimli bir görünüme kavuşturuyor. Özel fırçası sayesinde kirpikleri kökten uca uzatan maskara, suya dayanıklı formülü ile de kolay kullanım sağlıyor.