Elçin Sangu, Kısacık Kestirdiği Saçlarıyla Hayranlarını Şoke Etti

24
blank

Ünlü oyuncu Elçin Sangu, radikal bir karar alarak uzun saçlarını kestirdi. Yeni bir proje için imaj değişikliğine giden güzel oyuncunun yeni hali sosyal medyada hayranlarını ikiye böldü.

Star TV ekranlarında yayınlanan Çöp Adam dizisi final yapan Elçin Sangu, imajını değiştirdi. Uzun süredir kızıl renkte uzun saçlı halini gördüğümüz güzel oyuncu saçlarını kulak hizasında kısacık kestirdi.

blank

İkonikleşen kızıl ve upuzun saçlarıyla saç bakım ürünlerinin reklam projelerinde de yer alan Elçin Sangu’nun radikal değişimi hayranlarını şaşırttı.

blank

Yeni projesine başlamadan önce imaj değiştiren Elçin Sangu’nun kuaförü ve yeni saçlarıyla verdiği pozlar sosyal medyaya yansıdı. Yıllardır kendisini upuzun saçlarıyla gören hayranlarından Elçin Sangu’ya “Yüzü daha çok ortaya çıkmış, yakışmış” gibi övgü dolu yorumların yanı sıra “Kesinlikle uzun saç daha çok yakışıyor” gibi yorumlar da geldi.

blank

Uzun saçlarına veda ederek bambaşka birine dönen Elçin Sangu’yu “Esra Erol’un kızıl saçlı hali” diyerek ünlü sunucu Esra Erol’a benzetenler de oldu.