Kiko Milano’dan “Extra Sculpt Volume Limited Edition” Maskara

48
blank

Kiko Milano, efsane maskarası Extra Sculpt’ı ünlü tasarımcı Makio Hasuike’nin marka için özel olarak tasarladığı doğrusal ve modern ambalaja sahip “Limited Edition” versiyonu ile makyaj severlerle buluşturuyor.

Panoramatik efektli Extra Sculpt Volume Mascara Limited Edition, kirpiklerin daha dolgun görünmesini sağlarken, ekstra hacim veriyor. Maskara, kalın ama kremsi dokusu sayesinde kolayca uygulanabiliyor. Kirpikleri belirginleştirirken topaklanma yapmayan ürün, kirpikleri beslemeye yardımcı olan aktif bileşenler içeriyor.

Panoramik Efektli Hacimli Kirpikler

Yeni kum saati şeklindeki fırça, dokuyu eşit olarak dağıtıyor. Fırçanın kare uçları ise en kısa kirpiklere ve gözlerin köşelerin kolaylıkla ulaşabiliyor. Extra Sculpt Limited Edition Volume Mascara yenilikçi formülü ve fırçası sayesinde panoramik efektli son derece kıvırcık, hacimli kirpikler yaratarak gözlere etkileyici bir görünüm katıyor.

blank

Sınırlı sayıda üretilen Extra Sculpt Limited Edition özel olarak tasarlanmış ambalajı ile KIKO Milano mağazaları ve www.kikomilano.com.tr den satışa sunuluyor.