gülsha’dan Sevgililer Günü’ne Özel Hediye Seti

58
blank

gülsha cilt bakım serisi, doğal ve etkili ürünlerinden oluşan yeni “Gül Yolculuğu” setiyle, Sevgililer Günü için şık ve özel bir hediye seçeneği sunuyor.

 “Rosa Damascena” güllerinden elde edilen esansiyel gül yağının nemlendirici ve antioksidan özelliklerini barındıran gülsha ürünleriyle Sevgililer Günü’nde sevgilinizi şımartın…

“Gül Yolculuğu” Seti

blank
Gül Yolculuğu Seti Fiyat: 1.999 TL

Arındırıcı Gül Tozu

Rosa Damascena güllerinin tozundan üretilen, doğal içerikli formülüyle Arındırıcı Gül Tozu, günlük cilt temizliği sağlıyor, cildi pürüzsüz ve parlak hale getirmeye yardımcı oluyor. Nazik peeling etkisi yaratan ürün, içeriğindeki gül esansiyel yağı ve pembe kil ile cilt tonunuzu eşitliyor.

blank

Güzellik Misti

Hyalüronik asit ve çok yönlü koruma aktifi ile güçlendirilen güzellik misti, cildi dolgunlaştırıp elastikiyetini artırırken ince çizgilerin görünümünde azalma sağlayarak cildin pürüzsüz ve ışıl ışıl görünmesine yardımcı oluyor. Cildi nemlendirip tazeleyerek sonraki bakım aşamalarına ve makyaja hazırlıyor. Hava kirliliği ve sürekli ekran kullanımından kaynaklı mavi ışığın oksidatif etkilerine karşı çoklu koruma sağlıyor.

blank

Gül Özlü Gençlik Kremi

Kuvvetli anti-aging özelliğiyle bilinen yoğun orandaki gül esansiyel yağı ve gülsha Tam Gül Suyu içerikli gülsha Gül Özlü Gençlik Kremi, cilt mükemmelliği için bütünsel bir çözüm sunuyor. Gençlik Kremi, cilde ışıltı verirken onu yatıştırıyor ve dolgunlaştırmaya destek veriyor. İçeriğindeki nemlendirici aktif hyalüronik asit sayesinde cildi tazeliyor, esneklik kazandırıyor ve cildin dolgun bir görünüm kazanmasına yardımcı oluyor.

blank

Gül Özlü El Bakım Kremi

 gülsha Gül Özlü El Bakım Kremi, değerli gül esansiyel yağı içeren %99.8 doğal kaynaklı aktif bileşenlerin özel karışımından oluşuyor. Elleri nemlendirirken besleyen krem içeriğindeki Jojoba yağı, Avokado yağı, Aloe vera özü ile harmanlanmış gül esansiyel yağıyla cilt bariyerini güçlendirerek cildin kendini onarmasına yardımcı oluyor. Kolayca emilen ince yapısı ve rahatlatıcı kokusuyla ferahlık hissi veriyor, elleri ve tırnak etlerini yumuşacık yapıyor.

blank

Gece Gül İksiri

gülsha Gece Gül İksiri sıkı ve tazelenmiş, yumuşak bir cilde uyanmak için tasarlanan formülüyle, zamanla oluşabilecek kırışıkları ve sarkmaları önlemeye yardımcı oluyor. Hyaluronik asitle harmanlanmış gül esansiyel yağı içeriyor. Gece boyunca cildin kendini onarım süreçleriyle sinerji içinde etki etmesi için akşam kullanılması tavsiye ediliyor.

blank

(Bülten)