Home Güzellik Cilt Bakımı Caudalie Premier Cru Serisi ile Yaşlanma Karşıtı Bakım!

Caudalie Premier Cru Serisi ile Yaşlanma Karşıtı Bakım!

206

Caudalie’nin yenilenen formüllü Premier Cru serisi; leke karşıtı özelliği, kırışıklıkları önlemeye yardımcı üzüm çekirdeği özü ve Hyalüronik asitle yaşlanma belirtileriyle mücadeleyi bir üst seviyeye taşıyor.

Premier Cru Gündüz Bakım Kremi

Derin kırışıklıklar, ince çizgiler, yaşlılık lekeleri ve cildin ışıltısını, sıkılığını, elastikiyetini, hacmini ve nemini kaybetmesinden oluşan yaşlanmanın 8 belirtisini düzeltmeye yardımcı olur. Viniferine, Hyalüronik Asit ve sıkılaştırıcı etkiye sahip sıkılaştırıcı şekerler içeriyor.

Premier Cru Yoğun Bakım Kremi

İçeriği lipid yenileyici biyo-seramidlerle zenginleştirilen Premier Cru serisinin bu kremi yaşlanma karşıtı bakıma ek olarak en kuru ve hassas ciltlere rahatlama ve nem sağlamaya destek oluyor.

Premier Cru Göz Bakım Kremi

Bu göz kremi, yaşlanma karşıtı göz çevresi bakım kreminden daha fazlasını vaat ediyor. İçerisindeki sıkılaştırıcı şekerler sayesinde göz çevresindeki şişlikleri ve koyu halkaları azaltırken ve göz çevresinin görünümünü aydınlatıyor. Aynı zamanda, içerisinde bulunan inci tanecikleriyle göz çevresini pürüzsüzleştirip ve daha parlak bir görünüm kazandırıyor. Masaj yapan ucuyla göz altınızdaki kan akışını hızlandırır, pürüzsüzleştirir ve şişliklerin azalmasını sağlıyor.

Premier Cru Yaşlanma Karşıtı Serum

Kore cilt bakımı rutinlerinden ilham alınarak üretilen hafif dokulu serum, Gündüz Bakım Kreminden 3.5 kat daha fazla Hyalüronik Asit içeriyor. Aynı zamanda Niasinamid ve sıkılaştırıcı şekerlerle zenginleştirilen serum, kırışıklıkların derinliğini, uzunluğunu ve yoğunluğunu azaltmaya yardımcı oluyor.

Çevre Dostu Ambalaj

Caudalie, sürdürülebilirlik ve çevre dostu olma konusunda da taviz vermeyen markalardan. Krem kavanozları içerisinde bulunan kapsüller, kremlerinizi kolayca yeniden doldurmanıza yardımcı oluyor. Her yeni kapsül kullanımı yaklaşık 3.12 ton çok malzemeli ambalaj ve 18 ton cam tasarrufu sağladığı için doğa dostu bir sistem içerisinde.