The Body Shop’un İkonik Cilt Bakım Serisi: Tea Tree

56
blank

The Body Shop’un leke karşıtı Tea Tree serisi, salisilik içeren yeni formülüyle cildinizin daha pürüzsüz olmasına olanak sağlıyor.

The Body Shop’un, salisilik asit içeriği ile zenginleştirilmiş, cildi arındırıcı ve leke görünümünü gözle görülür şekilde azaltmaya yardımcı olan yenilenen formülü ve geri dönüştürülebilir yeni ambalajları ile Tea Tree serisi; ciltteki yağ, leke ve dokuyla savaşarak en iyi halinizi ortaya çıkarmanıza yardımcı oluyor.

blank

Tea Tree Hızlı Etkili Akne Jeli

Serinin mucizeler yaratan yıldız ürünü Tea Tree Hızlı Etkili Akne Jeli içeriğindeki %91oranındaki doğal kökenli bileşenler, çay ağacı yağı ve %2 salisilik asit içeren formülüyle gece boyunca cilde bakım yaparak, akne lekelerinizin görünümünü hızlı bir şekilde azaltmaya destek verecek.

blank

Tea Tree Yüz Yıkama Jeli

İçeriğindeki Tamanu Yağı ve Çay Ağacı Yağı ile cildinizi derinlemesine temizleyerek, ferahlık sağlayan Tea Tree Yüz Yıkama Jeli daha mat ve daha temiz görünen bir cilt kazanmak için günlük rutininizin vazgeçilmezi olacak.

Tea Tree Arındırıcı Tonik

Yağlı ciltlerin bayılarak kullanacağı Tea Tree Tonik, makyajı ve kirleri arındırmaya yardımcı olarak, gözeneklerinizin derinlemesine temizlenmesini, cildin daha berrak ve mat bir hale bürünmesini sağlayacak.

blank

Tea Tree Günlük Serum

Cildi ağırlaştırmadan, pürüzlü görünen cilt görünümünü düzeltmeye yardımcı olacak olan Tea Tree Serum, cilde hızla nüfus ederek, nemlendirirken yüzünüzde yapışkan bir his bırakmayacak.

Tea Tree Yağı

Sadece bir kez kullanımdan sonra sivilcelerin görünümünü azaltmaya yardımcı olan Tea Tree Yağı, %86 doğal kaynaklı içeriğiyle sivilceye meyilli ciltler için harikalar yaratacak. Hafif ve yağsız bitişiyle, cilde neredeyse görünmez bir his vererek, gün boyunca arındırıcı bir canlandırma hissiyatı sağlayacak.