Caudalie’den Yenilenen Formülü ile Yaşlanma Karşıtı Bakım Serisi: Resveratrol-Lift

56
blank

Fransız kozmetik markası Caudalie, ikonik serisi Resveratrol-Lift’i yeni nesil kolajenle geliştirerek ve yeniden tasarlayarak güzellik dünyasında yaşlanma karşıtı bakım rutini için yeni bir sayfa açıyor.

Kolajen vücutta doğal olarak üretilir fakat zaman geçtikçe, yaş aldıkça  bu üretim azalır. Özellikle 50’li yaşlara geldikçe bu azalma kaçınılmaz olarak ciltte sıkılık ve dolgunluk kaybını beraberinde getirir.

Caudalie ve Harvard’ın ortak geliştirdiği patentine bitkisel türevli kolajen ekledi: Vegan Tip 1 Kolajen. Yaşlanma karşıtı bakıma yeni bir boyut kazandıran, bir yeşil teknoloji etkili, vegan ve sürdürülebilir. Caudalie, cildin %80’inde bulunan tip 1 kolajeni baz alan ve mucizevi yaşlanma karşıtı etki gösteren bitkisel bir çözüm sunuyor.

blank

Yaşlanma karşıtı seri Resveratrol-Lift, yenilenen formülü ile Ekim ayında satışa sunularak güzellik dünyası ile buluşacak.

Resveratrol-Lift Serisinde Hangi Ürünler Var?

Sıkılaştırıcı Kaşmir Gündüz Kremi, Sıkılaştırıcı Gece Bakım Kremi, Anında Sıkılaştırıcı Etkili Serum, Sıkılaştırıcı Jel Göz Bakım Kremi’nden oluşan seri ile sadece daha sıkı, pürüzsüz ve dolgu bir cilt hayal değil.

blank

Yeni Dönem, Yeni Görünüm, Ekolojik Ambalajlar

Güzellik ile sorumlu anlayışı buluşturan Caudalie, tüm Resveratrol–Lift serisini yeniden tasarlıyor. Gece ve Gündüz kremlerinin geri dönüştürülmüş, yeniden dönüştürülebilir ve yeniden doldurulabilir yeni ambalajlarıyla plastik tüketimini azaltıyor. Ekolojik kapsül sistemi, yedek kapsül alışverişlerinde %85 daha az plastik tüketimine karşılık geliyor. – Bülten-