Home Güzellik Flormar’ın Çok Sevilen Fondötenleri Artık Yeni Ambalajında!

Flormar’ın Çok Sevilen Fondötenleri Artık Yeni Ambalajında!

240

Flormar’ın çok sevilen ve kapatıcılık performansı ile makyaj severlerin gözdesi olan fondöten serilerinin ambalajları yenilendi!

Flormar’ın çok sevilen fondöten serileri yepyeni ambalajları ile makyaj severlerle buluşuyor. Flormar; PerfectCoverage , Perfect Coverage Mat Touch ve Invisible Cover HD fondöten serileri uzun süreli pürüzsüz kapatıcılıkları, hafif ve konforlu dokuları ve tüm cilt tonlarına uygun renk seçenekleri ile farklı ihtiyaçlara uygun çözümler sunarak cildine mutluluk katmaya devam ediyor.

Flormar Perfect Coverage

Ağırlık yapmayan yüksek kapatıcı formülü, 12 saate varan kalıcılığı, SPF 15 güneş koruması ile gün boyu nemli ve konforlu bir cilt görünümü sunuyor. Fondötende doğal ve sağlıklı görünüm tercih edenlerin favorisi Perfect Coverage yeni ambalajı ve16 renk seçeneği ile sizinle!

Flormar Perfect Coverage Mat Touch

Etkisi 24 saat süren Perfect Coverage Mat Touch fondöten ile cilt tonunu eşitleyerek kusurlarınızı mükemmel bir şekilde kapatmakla kalmayacak, aynı zamanda doğal mat bitişiyle cildinizde pürüzsüz bir görünüm elde etmenize yardımcı olacak. Gün boyu parlamayı kontrol altına alan ürün 17 renk seçeneği ve yeni ambalajı ile sevenleriyle buluşacak.

Flormar Invisible Cover HD Fondöten

Işığı yansıtan özel formülü ile cildinizde pürüzsüz bir görünüm yaratırken SPF 30 güneş koruma faktörüyle de güneşin zararlı etkilerinden korunacaksınız. Saten mat bitişi ve ince kremsi dokusu ile dikkat çeken Invisible Cover HD fondötenin 9 farklı renk seçeneği bulunuyor.