30 Bin Kristalle Kaplanan Doja Cat, Kırmızı Görünümüyle Defileye Damga Vurdu

1057

Dünyaca ünlü ABD’li şarkıcı Doja Cat, Paris Moda Haftası kapsamındaki Schiaparelli defilesine sıra dışı görünümüyle damga vurdu. Doja Cat defile için baştan aşağı kırmızı vücut boyası ve 30.000 kristal ile kaplandı ve makyaj koltuğunda 5 saat geçirdi.

İlkbahar 2023 couture defileleri Paris’te Schiaparelli’de görsel bir şovla başladı. Defilede, süper modeller Shalom Harlow, Irina Shayk ve Naomi Campbell köpükten yapılmış hayvan figürleriyle süslenen görünümleriyle podyumda boy gösterdi.

Defilenin çok konuşulan isimlerinden biri de Doja Cat oldu. İlginç stil anlayışıyla tanınan Doja Cat, Paris Moda Haftasında yıldızlarla dolu Schiaparelli defilesinde de hayal kırıklığına uğratmadı.

30 Bin Kristal ile Kaplandı

27 yaşındaki şarkıcı, baştan aşağı kırmızı vücut boyasıyla dikkatleri üzerine çekti ve vücudunu 30.000 kristal ile kaplayarak cesur görünümünü tamamladı.

Kostümün Tamamlanması Saatler Sürdü

Tamamlanması beş saat süren kıyafette ayrıca kırmızı saten bir korsenin yanı sıra bol boncuklu bir etek ve diz üstü çizmeler vardı. Gerçek adı Amalia Dlamini olan Doja, uzun bir şal ve büyük yakut küpelerle son yılların en cesur ve sıra dışı görünümüne imza attı.