Erdal ile Ece Şubat’ta Vizyona Giriyor! Erdal ile Ece Konusu Ne? Erdal ile Ece Filmi Oyuncuları Kim?

1399

Ünlü komedyen Şahan Gökbakar’ın yeni romantik komedi filmi Erdal ile Ece’nin afişi yayınlandı. Bazı sosyal medya kullanıcıları yeni filmi “Celal ile Ceren” ile kıyaslarken filmin konusu merak uyandırdı. Başrollerini Şahan Gökbakar ve Seda Türkmen’in üstlendiği film 23 Şubat 2024’ten itibaren sinemalarda izleyiciyle buluşacak. Peki, Erdal ile Ece filmi oyuncu kadrosunda kimler var? Erdal ile Ece konusu ne?

Komedi türünün sevilen isimlerinden Şahan Gökbakar, yeni filmi “Erdal ile Ece” ile izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Recep İvedik film serisi ile birlikte Celal ile Ceren filmi ile de geniş izleyici kitlesine ulaşan Şahan Gökbakar’ın yeni filmi Erdal ile Ece sinemaseverler tarafından heyecanla bekleniyor.

ERDAL İLE ECE KONUSU NE?

Şahan Gökbakar’ın hayranları tarafından merakla beklenen komedi türündeki film evlilik ve aşk komedisini konu ediniyor. Oto saniyede kuzeni Oğuz ile birlikte araç kaplama ve modifiye işleriyle uğraşan Erdal ile kurumsal bir şirkette yönetici olarak çalışan Ece uzun yıllardır birlikte olan evli bir çifttir. Film, günümüz evlilik ilişkilerinde sıkça karşılaşılan acı tatlı çatışmaları ve bu sırada ortaya çıkan birbirinden komik ve eğlenceli olayları birbirini seven bu ikilinin gözünden ayrı ayrı anlatıyor.

ERDAL İLE ECE FİLMİ OYUNCU KADROSU

Şahan Gökbakar’ın senaryosunu kaleme aldığı yönetmen koltuğunda Togan Gökbakar oturduğu Erdal ile Ece filminin başrollerinde Şahan Gökbakar ve Seda Türkmen yer alıyor. Filmin oyuncu kadrosundaki diğer isimler hakkında henüz detay bulunmuyor.

ERDAL İLE ECE VİZYON TARİHİ

Erdal ile Ece” filmi, 23 Şubat Cuma günü vizyona girecek. Recep İvedik 7 sonrası 2024 yılında Erdal ile Ece ile sinemalara dönen Şahan Gökbakar’ın yeni filminin afişi yayınlandı. Erdal ile Ece filmi afişini gören bazı sosyal medya kullanıcıları Gökbakar’ın çok sevilen filmi Celal ile Ceren filmine benzeterek kıyasladı. Şahan Gökbakar’ın senaryosunu yazdığı ve başrolünü üstlendiği film, yılın merakla beklenen yapımlar arasında yer alıyor.