Kiko Milano’dan Colored Lip Balm Serisi

12
blank

Balm aşkı, Kiko Milano’nun Colored Lip Balm Serisi ile yeni bir boyuta taşınıyor. Çarpıcı ve parlak renk skalası ile yeni Kiko Colored Lip Balm serisi dudaklarınızın yeni aşkı olmaya aday…

Işıltılı gülümsemenin kusursuz partneri Coloured Lip Balm; dudakları sadece göz alıcı ve parlak renklerle sarmıyor aynı zamanda ihtiyaç duydukları bakımı da sağlıyor. Renk dolu seri ile dudaklar için unutulmaz bir aşk başlıyor.

9 Renk Seçeneği ile Nem Desteği

Dudaklara çarpıcı, parlak bir renk veren Coloured Lip Balm, A,E ve C vitaminleri ve Shea Butter içeren formülü ile dudakları nemlendirirken, besliyor. Dudakları nazikçe saran kremsi ve rahat dokusu ile dikkat çeken balmın hafif pembelerden tatlı şeftali tonlarına tam dokuz renk seçeneği bulunuyor.

blank
Kiko Milano Coloured Lip Balm – 279 TL

Kış Bakımının Vazgeçilmezi

Tatlı meyve kokusu ile baş döndüren Coloured Lip Balm, özellikle dudakların ekstra ilgi beklediği soğuk ve rüzgarlı havalarda Kiko severlerin vazgeçilmezi olacak.

Dudak bakımına özen gösterenlerin kalplerini fetheden Coloured Lip Balm serisi Kiko Milano mağazaları ile birlikte yetkili www.kikomilano.com.tr’den satışa sunuluyor.