Sephora İndirimi 10 Mart’ta Başlıyor

83
blank

Sephora, Mart ayını cilt bakım, parfüm ve makyaj kategorilerinde geçerli olacak indirimlerle karşılıyor. Sephora, 10-19 Mart tarihleri arasında birçok kategoride seçili ürünlerde geçerli olacak kampanyalarla baharı karşılıyor.

Güzellik ve kozmetik tutkunlarının vazgeçilmezi Sephora, muhteşem indirim fırsatlarını 10-19 Mart tarihleri arasında güzellik tutkunlarıyla buluşturuyor. Sephora’nın birbirinden çok sevilen kampanyalı ürünleri, bahara taze bir başlangıç yapmanızı sağlayacak!

Black ve Gold Kart Müşterilerine Yüzde 20 İndirim

Kampanya kapsamında Sephora, seçili markalarda Black ve Gold Kart müşterilerine özel %20 ek indirim fırsatı sunuyor. Sephora Gold Kart kullanıcıları ek olarak 9 Mart saat 20.00’ da geçerli olacak ön satış imkânı ile çeşitli ürünlere avantajlı fiyatlarla sahip olabiliyor.  Sephora Gold Kart müşterileri 10.000 TL üzeri alışverişlere özel %25 indirimden de faydalanabiliyor.

blank

Makyaj ve Cilt Bakımının Favori Ürünleri 

Kampanyanın cilt bakım kategorisinde Estee Lauder’in Onarıcı Gece Serumu, Olaplex’in saç kusursuzlaştırıcı formülü Hair Perfector ve La Mer’in The Concentrate serumu ön plana çıkıyor. 

Mart indiriminin makyaj kategorisinde dikkat çeken ürünler arasında Benefit’in Esnek ve Yumuşak Kaş Sabitleyicisi, Sephora Collection’ın Satin Bitişli Always Red Mat Ruju ve Size Up Maskarası, parfüm kategorisinde de Yves Saint Laurent’ in Libre Intense ve Versace’nin Crystal Noir kokuları kampanyada yer alan ürünler arasında yerini alıyor.  

Sephora ürünlerine Sephora mağazaları, sephora.com.tr ve Sephora Mobil Uygulaması üzerinden ulaşabilirsiniz.