Kiko Milano’dan İlkbahar Koleksiyonu: Beauty Essentials

101
blank

Kiko  Milano, sınırlı sayıda üretilen Beauty Essentials koleksiyonu ile alışılagelmiş güzellik rutinini bir üst boyuta taşıyor. Güçlü ve inovatif formüllere sahip koleksiyon bahar aylarında adeta mevsimsel güzellik güncellemesi yapıyor.

Beauty Essentials Koleksiyonu yüksek performanslı ürünlerinin yanı sıra, kişisel bakıma saatler harcamadan, kokuların yarattığı duyusal iyilik, tazelenme hissini de güzellik rutinine ekliyor. Koleksiyondaki multi fonksiyonlu ürünler, akıllı ambalajları sayesinde makyaj çantalarına çok amaçlı, birden fazla kullanım alanı olan becerikli ürünlerin sığmasına olanak sağlıyor. Modüler paletler, kışın yoğun ve derin tonlarından baharın hafif ve parlak tonlarına kadar geniş ve zengin renk alternatiflerini bir araya getiriyor.

“Snackable Beauty”

Marka yeni koleksiyonu ile makyaj severleri “Snackable Beauty” trendi ile tanıştırıyor; Beauty Essentials Koleksiyonu, hızlı ve etkili bir güzellik görünümü vadeden, çantaya atıp götürülebilecek, hem far, hem allık, hem de ruj gibi çoklu kullanılabilecek süper kahraman ürünlerden oluşmuş “Snackable Beauty” trendinin öncüsü özel bir koleksiyon.

Skincare Essentials:

01- 2-in-1 Cleanser & Make Up Remover

Kayısı yağı ve şakayık özü ile zenginleştirilmiş 2’si bir arada yüz ve makyaj temizleyici, nazikçe cildi temizliyor. Duyulara hitap eden jel – krem dokusu cildi kir ve makyaj kalıntılarından arındırıyor.

blank

02- Nourishing Prep Make-Up Face Mask

Nemlendirici ve besleyici hidrojel maske, cildi makyaj uygulamasına hazırlıyor.  Cilde mükemmel bir şekilde yapışan ürün, anında ferahlama hissi veriyor ve cildi parlak bir görünüme kavuşturuyor.

blank

03- 2 in 1 Serum & Toner

Serum ve toner olmak üzere iki cilt bakım ritüelini bir araya getirerek etkisini kuvvetlendiren çok fonksiyonlu ürün, cildi aydınlatırken, taze bir görünüm veriyor.

blank

04 -Recharge & Refresh Eye Contour

Ferahlatıcı etkiye sahip metal rollerı sayesinde göz altına kolaylıkla uygulanan ürün, zencefil özüne sahip formülü sayesinde göz kontürünü nemlendiriyor ve tazeliyor. Makyaj öncesi ya da gece bakımında uygulanabiliyor.

blank

05- Nourishing Lip Oil

Besleyici dudak yağı, yumuşak ve kremsi formülü ile dudakları besliyor ve rahatlatıyor. Ayrıca hafif parlak bir görünüm bırakıyor.

blank

06- Fast Drying Nail Lacquer

Bahar güzellik rutinini tamamlayan Fast Drying Nail Lacquer, profesyonel jel tırnak efekti veriyor.  Işığı yansıtan ve sofistike bir parlaklık etkisi yaratan yüksek pigmentler ve inciler içeren jel bitişli ojenin dört farklı rengi bulunuyor.

blank

Face Essentials

07 -Radiant Foundation SPF 15

Hiyalüronik asit ile zenginleştirilmiş formüle sahip sıvı fondöten cilt tonunu eşitlemek, nemlendirmek ve yüze daha parlak bir görünüm kazandırmak için tam bir joker ürün. Işıltılı bir bitişi olan fondöten orta düzeyde kapatıcılığa sahip.

blank

08- Radiant Concelear

Doğal parlak bitişe sahip likit kapatıcı, koyu halkaları, cilt kusurlarını ve renk farklılıklarını hassas bir ışıltı ile kamufle ediyor.

blank

09- 2-in-1 Blurring Primer & Perfecting Powder

2’si1 arada Primer ve Pudra, makyaj öncesi baz olarak fondöten öncesi sonrası ise pudra olarak kullanılabilen çok yönlü bir ürün. Cilt kusurlarını kamufle eden ve makyajın tutuşunu iyileştiren ürün, cildin kusursuz ve ışıltılı görünmesini sağlıyor.

blank

Beauty Essentials görünümünün temel unsurlarından biri çaba harcanmamış, doğal bir renk akışı. Bu nedenle, koleksiyonda mükemmel tonda allık oluşturmak için tasarlanmış bir dizi seçenek bulunuyor.

10- All – In – One Face & Eyes Palette

Mat ve metalik bitişli çok yönlü 4 palet hem yüze hem de gözlere uygulanabiliyor. Yüz hatlarını sofistike bir ışıltıyla zenginleştirmek için pudra gibi, göz kapaklarını renklendirmek için ise far gibi kullanılabiliyor. Cildi canlandıran, narin ve ışıltılı tonlarla bakışları zenginleştiren 4 farklı pudra içeren palet, kadifemsi dokulu ve yüksek pigmentli.

blank

11- Colour Flush 3 – in – 1 All Over

Sadece tek bir ürünle göz ve dudaklara renk, cilde canlılık veren Colour Flush 3 – in – 1 All Over, makyaj çantalarının birçok işi aynı anda yapan gizli silahı. Son derece pigmentli sıvı yapısı sayesinde uygulaması ve karıştırması çok kolay olan ürün mat bitişli.

blank

12- Silky Luminous Blush

Metalik ve mat bitişli allık cildi canlandırmak ve ışık ve hacim dokunuşları yaratmak için mükemmel bir ürün. İris çiçeğinin notaları ile kokulandırılmış allık ipeksi dokusu ile dikkat çekiyor.

blank

13- Silky Matte Bronzer

Mat bitişli pudra, cilde doğal ve bronz bir etki veriyor.  Mat bitişli kadifemsi doku kolayca karışıyor ve hafiften yoğuna doğru değişen kalıcı bir sonuç veriyor.

blank

14 -Glowy Face & Body Highlighter

Metalik bitişli stick highlighter hem yüz hem de vücut için kullanılabiliyor. Formülünde jojoba yağı ve karite yağı bulunan highlighter sofistike ışık dokunuşları ile yüz ve vücudu aydınlatıyor.

blank

Eye Essentials

15- Trio Eyeshadow

Üçlü göz farı mat, saten ve ışıltılı olmak üzere 3 farklı bitişe sahip. Hafif ve kolay karışan dokusu, yoğun ve pigmentli modaya uygun renk kombinasyonlarının yanı sıra üç bölmeli kompakt ambalajı ile fark yaratıyor.

blank

16- All Shades of Eyeshadow Palette

Palette 1 adet mat bitişli baz, 3 adet yoğun mat bitişli, 4 adet ultra metalik ve 1 adet mermer metalik bitişli göz farı bulunuyor.

blank

17- 3-in-1 12H Long Lasting Eyeshadow & Eye Pencil

3’ü 1 arada ürün hem iç hem dış göz çevresi ile birlikte göz farı olarak da kullanılabiliyor. 12 saate kadar kalıcılık vadeden ürünün bir tarafındaki göz farı zengin ve metalik bir görünüme sahip. İnce ve mat bitişli göz kalemi ise bakışları yoğunlaştırmak , çizgiler ve vuruşlarla zenginleştirmek için gözün iç ve dış kısmına uygulanabiliyor.

blank

18- 3-in-1 12H Long Lasting Mascara

12 saat kalıcı 3’ü 1 arada maskara çift aplikatöre sahip. Maskara, hacim artırıcı etki, kıvırma ve uzatma etkisi ile beraber her iki aplikatör birleştirildiğinde panoramik, hacim artırıcı etkiye sahip.Ürünün kavisli aplikatörü kirpiklere kıvırma ve uzatma etkisi verirken, yuvarlak aplikatör ise hacim arttırıcı etki ile kirpikleri belirginleştiriyor.

blank

19 -Brow Mascara & 10H Lasting Brow Pencil

Kaşları belirginleştirmek, doldurmak ve şekillendirmek için ideal bir ürün olan kaş ikilisi, kalem ve renkli sabitleme jelinden oluşuyor.

blank

Lip Essentials

20- 2-in-1 Long Lasting Matte Lipstick & Pencil

Uzun süre kalıcı mat ruj ve dudak kalemi tek bir ürünle dudakların şeklini belirginleştirirken, sofistike mat bir bitişle yoğun renk veriyor.Kalemin kapatıcı rengi rujun tutuşunu da artırıyor.

blank

21- 3D Effect Lip Gloss

3D efektli dudak parlatıcısı, E Vitamini ile zenginleştirilmiş hafif formülü ile dudakları göz alıcı bir ışıltı ile sarıyor. Hacim artırıcı etkisi bulunan ürün dudaklarda yumuşak bir his, parlak bir görünüm bırakıyor.

blank

22- Hydrating Shiny Lipstick

Parlak bitişli nemlendirici ruj, yoğun ve eşit bir renk salınımına ve kremsi bir kıvama sahip. Jojoba yağı ve karite yağı ile zenginleştirilmiş nemlendirici özelliğe sahip ruj, dudaklara etkileyici renk ve sofistike parlak bir görünüm veriyor. (Bülten)

blank