The Body Shop ile Fark Yaratan Yılbaşı Hediye Setleri

15
blank

The Body Shop’un her sene merakla beklenen ve sınırlı sayıda üretilen birbirinden şık hediye setleri, yılbaşında mutluluğu hediye etmek isteyenlere benzersiz bir fırsat sunuyor.

Hediye koleksiyonlarını %100 geri dönüştürülebilir ambalajıyla, yeniden kullanılabilirlik göz önünde bulundurularak geliştiren, bitkilerin gücünü doğa ile uyumlu hale getiren The Body Shop, hediyenizin yılbaşından sonra da bir hayat sürmesini sağlıyor. Geri dönüşümlü şık alüminyum şişeler sevdiklerinizle buluşurken, mağazalardaki dolum istasyonlarında tekrar tekrar doldurulabiliyor.

Cherries & Cheer, Pears & Share, Love & Plum isimli yeni vücut bakım serileriyle de yılbaşında çevresini şımartmak isteyenlere olanak sağlıyor.

blank

Shea Hediye Seti

Vücut bakımı tutkunları için özel olarak hazırlanmış kremsi ve güçlü nemlendirici etkisiyle Shea Hediye Seti, cildin daha yumuşak, pürüzsüz ve nemle beslenmiş olmasını sağlayarak, shea yağı ve kendine özgü sıcak ceviz kokusuyla çok kuru ciltlerin vücut bakım rutinlerinin vazgeçilmezi olacak.

blank

Edelweiss Serisi Hediye Seti – Vitamin C Serisi Hediye Seti

Kendini cilt bakımına adayanların favorisi olan, formülü ile cilt bariyerini koruyarak yapılandıran Edelweiss Serisi sayesinde çok sayıda yılbaşı partisinden sonra bile cildiniz daha canlı ve pürüzsüz görünecek. Parıltılı cildin bağımlısı olanlara mükemmel bir ışıltı verecek, camu camu berry özü ile zenginleştirilmiş Vitamin C Serisi ise cilt tonunuzun daha eşit görünmesine ve hissedilmesine de yardımcı olacak.

blank

White Musk Hediye Seti

Üretildiği günden itibaren en sevilen kokular arasında yer alan ikonik White Musk Hediye Seti kendinizi ve sevdiklerinizi şımartmak istediğiniz her an mükemmel bir hediye seçeneği olarak öne çıkıyor.

blank

Birbirinden farklı hediye setlerini keşfetmek için thebodyshop.com.tr veya The Body Shop mağazalarına davetlisiniz.