Sephora Collection ile Sonbahar Makyajına Sihirli Dokunuşlar

245
blank

Sezonun favori tonlarını zengin pigmentlerle buluşturan Sephora Collection, makyaj stillerine heyecan katacak yeni ürünlerini güzellik tutkunlarının beğenisine sunarak Sonbahar’ı karşılıyor. 

Kozmetik dünyasına ilham veren duruşu ve Good for ilkesi ile sürdürülebilir güzelliği savunan Sephora Collection, her cilt tonunu kusursuzlukla eşitleyemeye yardımcı olan fondötenler,  çarpıcı kaşları ortaya çıkaran waxy kaş kalemleri, göz altlarının doğal ışıltısını yansıtmayı destekleyen kapatıcılar ve cilde ipeksi dokunuşlar katan fırça setleriyle dikkat çekiyor. 

Sephora Collection Best Skin Ever Glow- Uzun Süre Kalıcı Fondöten

Sephora Collection’ın ikonik fondöteni cildin nem ve aydınlık dengesini bir arada tutan bitki bazlı prebiyotiklerle formülüze edilmiş olması dikkat çekiyor. Bu içeriğin yeni versiyonu makyajınıza parlak bir bitiş kazandırarak, makyaja canlı ve doğal bir görünüm vadediyor. 

blank

Sephora Collection Best Skin Ever Glow Göz Altı Kapatıcısı

Best Skin Ever Glow ailesinin en yeni üyesi olan kapatıcı, çok amaçlı bir makyaj ürünü olarak sezona merhaba diyor. Göz ve kaş altlarına kolaylıkla uygulanan ürün, aydınlatıcı görevi de görüyor.  Eşit cilt tonu için kırmızı lekelere, cildi aydınlatmak üzere ise burun kemerine, elmacık kemiklerine ve çene bölgesine sünger yardımıyla uygulanabiliyor.

blank

Insta-Brow Waxy Kaş Kalemi

Daha belirgin, daha kalıcı ve daha doğal bir görünüm! Pratik uygulaması ile favoriler arasına giren kaş kalemi, tüm gün kalıcılık vaat eden formülü sayesinde kaşları belirginleştirerek düzeltiyor. Kaş kaleminin dikdörtgen ucu kaşın seyrek alanlarını, ince taraflı ucu ise kaşları profesyonelce kalınlaştırmak için kullanılıyor.

blank

Sephora Collection Care Prımer

İddialı bir makyaj bazı olarak yeni sezonu karşılayan ürün, cilt üzerinde ağırlık yapmayan transparan baz, makyaj öncesi bir nemlendirme sağlarken aynı zamanda cilde bakım yapıyor. Ferahlatıcı jel dokusu sayesinde cildi pürüzsüzleştirmeye de yardımcı oluyor. 

Gözenekleri, kırışıklıkları ve ince çizgileri minimize etmeyi hedefleyen formül, cildin sürekli nemli kalmasını destekliyor.

blank

Sephora Collection Glitter Fırça Seti (Göz)

Arzu ettiğiniz göz makyajına heyecan ve derinlik katmaya yardımcı olan bu özel set, kozmetik tutkunlarının vazgeçilmezi oluyor. Makyaj yapmayı kolaylaştıran ve ürünlerin cilt üzerinde doğru bir şekilde dağılmasını destekleyen bu özel set, doğaya duyarlı geri dönüşüme katkı sağlayan özel karton silindir içinde sunuluyor.

blank

Sephora Collection Glitter Fırça Seti

Sonbahar’ın serinleten havasına parıltılı dokunuşuyla eşlik edecek simlerle süslenmiş olan likit fondöten, pudra, allık ve göz farı fırçalarıyla eğlenceli bir yolculuk başlıyor. Cilt ve göz makyajının kolay uygulanmasını sağlayan fırça yapısıyla beğeni topluyor. Fırça setinin ışıltılı ambalajı, doğaya duyarlı geri dönüşüme katkı sağlayan özel bir karton silindir içinde sunuluyor.

blank

Sephora Collection Kusursuz Cilt Süngerleri

Bu özel süngerler göz, burun ve dudak çevresi gibi makyaj uygulamasının dikkatlice yapılması gerektiği noktalara ürünlerin doğru şekilde uygulanması için destek oluyor. Yüz üzerindeki yuvarlak kısımlara eşit ve düzgün doğal bir bitiş oluşturmaya yardımcı olan ürünler, pembe ve siyah olmak üzere iki farklı renk seçeneğiyle sunuluyor.

blank

Sephora Collection Çok Amaçlı Makyaj Süngeri

Sephora Collection makyaj artistleri tarafından tasarlanan bu sünger; bazdan fondötene, allıktan bronzlaştırıcıya kadar her tür makyaj ürününü uygulamak ve dağıtmak için kullanılıyor.  

blank

Yüz hatlarına ve kıvrımlarına rahatlıkla uygulanan sünger; aydınlatıcı, BB krem ve bronzlaştırıcı pudra gibi tüm yüz makyajı ürünlerinin yoğun kapatıcılığını doğal bir görünümle kusursuzca bütünleştiriyor. (Bülten)