Kalıcı Koku, Nazik Bakım! Nivea Pearl & Beauty’den 2 Yeni Deodorant

396

Kişisel bakım markası NIVEA, Pearl & Beauty serisine uzun süreli kalıcı koku, güçlü koruma ve bakım görevi üstlenen iki yeni deodorantı ekledi. Koltuk altı bakım rutininin vazgeçilmezi olmaya aday deodorantların sprey ve roll-on formları bulunuyor.

Birçok kadın koltuk altı bakımında uzun süreli ve kalıcı kokuya sahip deodorantlar kullanmaya özen gösteriyor. NIVEA, kadınların bu ihtiyacına cevap vermek için Pearl & Beauty Ailesini geliştirdi ve aileye yeni iki ürün katıldı.

Yeni Formülü ile Uzun Süre Kalıcı Koku

Pearl & Beauty Ailesi’nin çok sevilen “Original” deodorantı yenilenen formülü ve içindeki inci özleriyle bakım etkisi yaparken aileye yeni katılan ‘’Fine Fragrance” deodorantlar ise etkileyici ve uzun süre kalıcı koku sağlayan formülü ile koltuk altı bakımının vazgeçilmezi olmaya aday.

Yeni NIVEA Pearl & Beauty Fine Fragrance Sprey, Fiyat: 54.95TL

Nazik Bakım Hissi

Pearl & Beauty ‘’Original’’ ve ‘’Fine Fragrance’’ terlemeye ve ter kokusuna karşı 48 saat etkin korumaya destek olurlen, alkol içermeyen özel formülü ile cildi tahriş etmiyor ve nazik bakım hissi sunuyor. Yeni ‘’Fine Fragrance’’ deodorantların premium parfüm yağları içeren formülü sayesinde ortaya daha uzun süreli, kalıcı koku çıkıyor.

Yeni NIVEA Pearl & Beauty Fine Fragrance Roll-On, Fiyat: 54.95TL

Çiçeksi Yaz Kokusu

“Fine Fragrance” üst notalarda mandalina, şeftali, bergamot, orta notalarda yasemin, manolya ve orkide içerirken alt notalarda sedir ağacı ve amber içeriyor. Romantik ve gizemli, narin ve beyaz çiçeklerden oluşan, ışıltılı bir buketten gelen mis gibi bir yaz kokusu, sıcak ve yumuşacık hislerle buluşuyor. (Bülten)