Home Manşet Serenay Sarıkaya Saçlarını Kestirdi! İşte Güzel Oyuncunun Yeni İmajı

Serenay Sarıkaya Saçlarını Kestirdi! İşte Güzel Oyuncunun Yeni İmajı

554

Ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya, yaz tatili sonrası imaj değişikliğine gitti. Netfllix’te yayınlanacak yeni projesi için saç stilini değiştiren güzel oyuncu uzun saçlarını kısacık kestirdi.

Aile dizisi ile ekranlara dönen ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya dizinin sezon finali sonrası kısa bir yaz tatili yaptı. Tatil sonrası Netflix’te yayınlanacak olan Kimler Geldi Kimler Geçti dizisi için hazırlıklara başlayan Sarıkaya dizideki rolü için imaj değiştirdi.

Kısa Saçlarıyla Poz Verdi

Yeni projesinde avukat Leyla karakterine hayat veren Serenay Sarıkaya yıllardır uzun gördüğümüz saçlarını kısalttı. Güzel oyuncu yeni saçlarıyla verdiği kuaför pozunu sosyal medya hesabından da paylaştı.

Saç Stilleriyle İlham Kaynağı Oluyor

Serenay Sarıkaya, yer aldığı projeler kadar stili ve görümüyle sıkça gündeme gelen isimler arasında. Katıldığı davetler, yer aldığı çekimler kadar günlük hayattaki stili ile göz dolduruyor.

Yıllardır ikonikleşen uzun saç stiliyle birçok kişiye ilham olan Serenay Sarıkaya’nın omuz hizasında kestirdiği yeni saçları yeni bir trendin habercisi olabilir.