Kendall Jenner, L’oréal Paris’in Yeni Makyaj Marka Elçisi Oldu

102
blank

L’Oréal Paris, dünyaca ünlü model Kendall Jenner’ın yeni marka elçisi olduğunu duyurdu. Kendall Jenner,  L’Oréal Paris global marka elçisi olarak Eylül 2023’den itibaren markanın makyaj kampanyalarının yüzü olacak.

Kendall Jenner Kimdir?

1995 yılında Los Angeles’ta doğan Kendall Jenner, dünyanın en etkili kadınları arasında gösteriliyor. 13 yaşında başladığı modellik kariyerinde 22 yaşına geldiği zaman dünyanın en büyük moda evlerinin defilelerinde yürüyüp, en güçlü markalarıyla işbilikleri yaparak dünyanın en başarılı modellerinden biri oldu. 2007 yılından beri kız kardeşleri ile birlikte tüm dünyanın takip ettiği bir ikon haline gelen Jenner gerçek bir global başarı öyküsü haline geldi.

blank

Kendi İmajının Belirleyicisi/Küratörü

Sosyal medyada 350 milyon takipçisi bulunan Kendall Jenner aslında kendi global medya platformunun sahibi konumunda. Bu platformun baş editörlüğünü bütünüyle üstlenen Kendall, takipçileri ile hayatını paylaşırken tüm kadınlara kendileri olmak ve hayatlarını kendi istedikleri şekilde yaşamak konusunda ilham veriyor. 

L’Oréal Paris Global Marka Başkanı Delphine Viguier-Hovasse, “L’Oréal Paris, dünyanın en güçlü kadınlarından biriyle iş birliği yapmaktan onur duyuyor. Bu adım yeryüzündeki tüm kadınları, dünyanın neresinde olursa olsun güçlendirme misyonumuz kapsamında elde ettiğimiz yeni bir başarıdır. Kendall Jenner Z kuşağını temsil ediyor; kendi imajını sahipleniyor, öz değerleriyle gurur duyuyor ve tüm kadınlara de aynısını yapmaları için ilham veriyor.” dedi.

blank

Kendall Jenner, “Güçlü ve etkileyici kadınlardan oluşan yeni bir kadın dayanışmasının içinde yer almak ve ikonik ‘Çünkü Biz Buna Değeriz’ sözünü söyleyebilmek beni onurlandırıyor. L’Oréal Paris ailesine katılmak ve markanın tüm değerlerini temsil edecek olmak, bende gerçek bir dönüm noktası hissi uyandırıyor.” dedi.