Flormar’dan Yaza Özel Oje Koleksiyonu

104
blank

Flormar’ın güneşli günlerin enerjisinden ve doğanın renklerinden ilham alarak hazırladığı yepyeni oje koleksiyonu “Unlimited Happiness” ile bu yaz rengarenk tırnaklarla modunuzu yükseltmenin tam zamanı!

Flormar, yepyeni oje koleksiyonu Unlimited Happiness ile sezonun en iddialı, en enerjik, en canlı renklerini tırnaklarına taşıyor. Parlak bitişli canlılığını uzun süre koruyan, özel fırçasıyla tırnaklarını renklendirmeyi konforlu hale getiren Flormar Unlimited Happiness oje koleksiyonu, yazın enerjisini yansıtan, denizi, kumu, en güzel gün batımlarını ve en eğlenceli partileri simgeleyen bir renk paletine sahip.

blank
Flormar Unlimited Happiness Oje: 28,99 TL

Bu Yazın Trendi Olacak 12 Oje Rengini Keşfedin

İlhamını güneşli günlerin enerjisinden alan oje koleksiyonunda “sınırsız mutluluk”u temsil eden 12 sezon rengi var; bunlardan biri de Flormar’ın imza rengi Flormar Pink…Bu göz alıcı pembe, tüm stillere kusursuz bir şekilde eşlik ederken, oldukça yüksek enerjisiyle size mutluluk getirecek. Koleksiyonda yer alan Innocent Blue ve Soft Turquoise ise serin suların mavi güzelliğini tırnaklarınıza taşıyor. Pink Diamond ve Pink Flare hem romantik hem de enerji dolu pembe tonlarını sergiliyor.

blank

Turuncu alt tonlu Orange with Red tam bir yaz kırmızısı olarak boy gösterirken, Purple Swirl morun tüm canlılığını ortaya koyuyor. Fresh Green ve Forest yeşilin en canlı tonları olarak doğanın güzelliğini yansıtıyor. Pineapple ve Sweet Mandarin sezonun meyvemsi neşesine gönderme yaparken güneşin enerjisini de resmediyor. 2023’ün rengi seçilen Viva Magenta’dan ilham alınarak tasarlanan Berry Stain ise tırnaklara tarz sahibi bir güzellik katıyor.

blank

Yazın en trend, en enerjik, en canlı renkleriyle yaratılan Flormar Unlimited Happiness oje koleksiyonuna, tüm Flormar mağazalarından, yetkili satış noktalarından ve flormar.com.tr’den ulaşabilirsiniz.