Shiseido Güneş Koruyucu Ürünlerine Yakın Bakış

77
blank

Yaz aylarının eşlikçisi güneş koruyucunuz için henüz karar veremediyseniz Shiseido’nun her cilt tipine uygun ve ısı, ter ve suya maruz kaldığında etkisi artan UVA/UVB filtreli güneş bakım ürünlerine göz atmakla başlayabilirsiniz.

Shiseido Clear Sunscreen Stick SPF 50+

Güneş ışınlarına karşı çok yüksek koruma sunan Shiseido Clear Sunscreen Stick SPF 50+, cilt sağlığını koruyor ve nemlendiriyor. Su ve ter ile temas ettiğinde etkisi güçlenen güneş koruyucu stik, şeffaf yapısıyla günün her anında kolay kullanım sağlıyor. Tüm cilt tiplerine uygun ürün ciltte yumuşak ve rahat bir his bırakıyor.

blank
Fiyat: 1.300 TL

Shiseido Urban Environment Age Defense Oil-free SPF30

Yaşlanma karşıtı Shiseido Urban Environment Age Defense Oil-free SPF30, yağsız ve günlük kullanıma uygun yapısıyla UV ışınlarına ve çevre kirliliğine karşı etkili koruma sunuyor. Ciltle kusursuz bir şekilde bütünleşerek sıkılaşmış, parlak ve nemli bir cilt yaratıyor. Hafif dokusu sayesinde makyaj öncesi kolaylıkla kullanılabiliyor.

blank
Fiyat: 1.200 TL

Shiseido Expert Sun Protector Face Cream SPF 50+

Shiseido Expert Sun Protector Face Cream SPF 50+, cildi UVA ve UVB ışınlarına karşı korurken foto yaşlanmanın neden olduğu ince çizgilerin ve renk eşitsizliğinin önüne geçiyor. Isıya ve suya dayanıklı güneş koruyucu yüz kremi hafif yapısı sayesinde ciltte rahatlamış bir his bırakırken nemlendiriyor.

blank
Fiyat:1.100 TL 

Shiseido After Sun- Intensive Damage SOS Emulsion

Güneş sonrası rahatlatıcı ve onarıcı Shiseido After Sun- Intensive Damage SOS Emulsion, içeriğindeki hyalüronik asit ile cildi nemlendirirken aloe vera ve nane özü sayesinde kuruluk hissini hafifletiyor. 24 saat boyunca nemlendirme sağlayan bakım emülsiyonu UV hasarı, erken yaşlanma belirtileri ve leke oluşumuna karşı cildi yeniliyor ve onarıyor.

blank
Fiyat: 950 TL

Shiseido Expert Sun Protector Lotion SPF50+

Suya ve sıcağa dayanıklı Shiseido Expert Sun Protector Lotion SPF50+, UVA ve UVB ışınlarına karşı yüksek koruma sağlıyor. Sıcaklık arttığında ve suyla temas ettiğinde etkisi güçlenen yüz ve vücut losyonu güneş ışınlarının sebep olduğu yaşlanma belirtilerinin önüne geçiyor. Ciltte yumuşak bir his bırakıyor ve rahatlama sağlıyor.

blank
Fiyat: 1.800 TL