En İyi Sonuç için Maskenizin Etkisini Güçlendirin

0
164
blank

Cilt bakımınız için belirli periyotlarla uyguladığınız maskeleri sür -beklet -durula aşamalarıyla sınırlandırmayın. Cildinizi şımartmak, için başvurduğunuz bu yolda en iyi performansa ulaşmak için maskeleriniz etkisini güçlendirin.

Taze, ferah, pürüzsüz, aydınlık ve nemli bir cilt için bakım ve efor şart! Hepimiz, cildimizin ihtiyaç duyduğu sağlıklı görünüme ulaşmak için birçok maske deniyor. Uygulamanın geride bıraktığı parlaklık ve yumuşak dokunuş gün boyunca etkisini devam ettirirse bu bizi fazlasıyla memnun ediyor. Ancak maske uygularken maksimum verimi elde etmek için de belli kurallar var. Özellikle hassas bir cilde sahip iseniz maske seçerken de uygulama öncesinde de ince eleyip sık dokumanız şart.

blank

Öncelikle, maskelerin cildinize zarar verip vermeyeceğini test etmek için önce elinizin üzerinde bir deneme yapmanızda fayda var. Gelelim maskenizin etkisini nasıl güçlendirmeniz gerektiğine;

  • Maskeyi uygulamadan önce cildinizi, peeling yaparak hazırlayın. Bu aşama ile maskenin içindeki aktif içeriklerin daha etkili olmasını sağlayabilirsiniz.
  • Maskenizi soğuk ya da sıcak kullanmak cilt üzerindeki gerginliği azaltır ve gevşetir. Cildiniz daha canlı görünür. Bu tekniği daha çok göz maskeleri için kullanabilirsiniz.
blank
  • Maskeleri cildinize roller yardımıyla uygulamak… Kağıt ve jel maskeleri cildinize roller yardımıyla uygulamak hem bölgeye masaj yapmanızı hem de daha iyi sonuç almanıza yardımcı olacaktır.
  • Ayrıca maske sonrası bir serum ile cildinizin görünümünü güzelleştirebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here